Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.03.2014 A A A
„Chwytający za gardło thriller!” - młodzi aktorzy o filmie OBIETNICA
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Phillip Skraba - Opus Film. Źródło: materiał prasowy

„Chwytający za gardło młodzieżowy thriller”, „historia toksycznej relacji i zbrodni wynikającej z miłości” – tak o „Obietnicy” mówią młodzi aktorzy filmu Anny Kazejak. Dla Mateusza Więcławka występ w nowym obrazie autorki „Skrzydlatych świń” i producentów obsypanej nagrodami „Idy” jest kinowym debiutem. Partnerujący mu Nikodem Rozbicki zasłynął dzięki hitowemu „Bejbi blues”.


Pierwszy z młodych aktorów, Mateusz Więcławek, ma 20 lat. Pochodzi z małej miejscowości Kamieńsk w województwie łódzkim, a obecnie mieszka w Krakowie. Zadebiutował w serialu „Głęboka woda”, zaś występ w „Obietnicy” stanowi kolejny krok w realizacji jego marzeń o aktorstwie. Prywatnie interesuje się filmem, muzyką i fantasy. Lubi śpiewać, choć – jak sam mówi – „lepiej słyszy niż śpiewa”. W filmie Anny Kazejak popisał się brawurowym wykonaniem przeboju Brygady Kryzys – „To co czujesz, to co wiesz”. Twórców „Obietnicy” przekonał do siebie wielkim talentem, intuicją, urokiem i otaczającą go aurą tajemnicy.

 

Nikodem Rozbicki urodził się w 1992 roku w Warszawie. Studiuje politykę społeczną na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, ale nie zaniedbuje swoich zainteresowań artystycznych. Na dużym ekranie zadebiutował rolą Kuby w filmie Kasi Rosłaniec „Bejbi blues”. Poza „Obietnicą”, gdzie wcielił się w Grzegorza, wystąpił w „Czerwonym pająku” Marcina Koszałki oraz gościnie w serialu „Ojciec Mateusz”. Miłość do muzyki zaszczepił w nim ojciec. Nikodem jest liderem grupy rockowej „Whoceres?”, gra na basie i komponuje. Przy filmach „Bejbi blues” oraz „Accidental Rockstar” (reż. Leiv Igor Devold) występował w roli konsultanta muzycznego. Jednak to aktorstwo jest jego największą pasją.

 

Zobacz wideo-wywiad z młodymi aktorami filmu „Obietnica”:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (6)
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...