Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.03.2014 A A A
"Talent, uroda, tajemnica" - kim jest Eliza Rycembel, utalentowana debiutantka z filmu OBIETNICA?
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Phillip Skraba - Opus Film. Źródło: materiał prasowy

Już 14 marca na ekrany kin wejdzie „Obietnica” – poruszająca historia pary nastolatków, którzy w miłości szukają ucieczki od zajętych sobą i nierozumiejących ich problemów rodziców. Główną rolę w filmie Anny Kazejak zagrała utalentowana debiutantka – Eliza Rycembel.


Pochodząca z Warszawy dwudziestodwulatka zdążyła już zwrócić uwagę krytyków. „Eliza Rycembel jest fenomenalna” – mogliśmy przeczytać w sieci po światowej premierze „Obietnicy”, która odbyła się w trakcie 64. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Obraz Kazejak został wtedy zaprezentowany w sekcji Generation, gdzie pokazywane są najciekawsze i najlepsze filmy z całego świata, skoncentrowane na tematyce młodzieżowej.

 

„Eliza nosi w sobie pierwiastek naszej scenariuszowej Lili. Wiedziałam, że jest w niej spory potencjał.” – mówi Anna Kazejak, a wtórują jej gwiazdy „Obietnicy”. „Eliza ma świetne warunki. Świetnie wygląda w kamerze.” – podkreśla Dawid Ogrodnik. „Ona ma niesamowitą twarz. To bardzo ciekawa aktorka i osobowość.” – stwierdza Andrzej Chyra. „Elizę najlepiej opisują trzy słowa – talent, uroda i tajemnica.” – podsumowuje Magdalena Popławska.

 

Zobacz wideo-wywiad z Elizą Rycembel:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy drugi oficjalny wideo-wywiad z gwiazdami komedii „Podatek od miłości".
Czasami tani podryw może naprawę drogo kosztować! Przekonają ...
Na nudę nie narzekam, nienawidzę siedzieć w miejscu
Michał Kowalski - model, aktor, działacz społeczny i student ...
Agata Kulesza bez make-upu. Czy łatwo grać zakonnicę?
„Kiedy przebierałyśmy się w habity i welony, było w tym ...