Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.03.2014 A A A
"Talent, uroda, tajemnica" - kim jest Eliza Rycembel, utalentowana debiutantka z filmu OBIETNICA?
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Phillip Skraba - Opus Film. Źródło: materiał prasowy

Już 14 marca na ekrany kin wejdzie „Obietnica” – poruszająca historia pary nastolatków, którzy w miłości szukają ucieczki od zajętych sobą i nierozumiejących ich problemów rodziców. Główną rolę w filmie Anny Kazejak zagrała utalentowana debiutantka – Eliza Rycembel.


Pochodząca z Warszawy dwudziestodwulatka zdążyła już zwrócić uwagę krytyków. „Eliza Rycembel jest fenomenalna” – mogliśmy przeczytać w sieci po światowej premierze „Obietnicy”, która odbyła się w trakcie 64. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Obraz Kazejak został wtedy zaprezentowany w sekcji Generation, gdzie pokazywane są najciekawsze i najlepsze filmy z całego świata, skoncentrowane na tematyce młodzieżowej.

 

„Eliza nosi w sobie pierwiastek naszej scenariuszowej Lili. Wiedziałam, że jest w niej spory potencjał.” – mówi Anna Kazejak, a wtórują jej gwiazdy „Obietnicy”. „Eliza ma świetne warunki. Świetnie wygląda w kamerze.” – podkreśla Dawid Ogrodnik. „Ona ma niesamowitą twarz. To bardzo ciekawa aktorka i osobowość.” – stwierdza Andrzej Chyra. „Elizę najlepiej opisują trzy słowa – talent, uroda i tajemnica.” – podsumowuje Magdalena Popławska.

 

Zobacz wideo-wywiad z Elizą Rycembel:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...