Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.03.2014 A A A
Społeczność DIGART.PL tworzy dla AGE OF WONDERS III
INFORMACJA PRASOWA

Wydawnictwo Techland razem z serwisem digart.pl, który adresowany jest to twórców sztuki cyfrowej, zapowiada wspólny konkurs kreatywny inspirowany legendarną grą strategiczną - Age of Wonders III. Digart.pl jest serwisem internetowym, który skupia społeczność związaną ze sztuką: od grafiki poprzez fotografie, rysunki, projekty stron internetowych, a skończywszy na poezji, prozie i innych obszarach sztuki.


Age of Wonders III to turowa gra strategiczna, której premierę zaplanowano na 31 marca. Jej istotnym elementem jest możliwość kreowania własnego bohatera i królestwa, między innymi poprzez wybór jego rasy. Ta decyzja wpływa na strategię całej rozgrywki. Gracz będzie miał do wyboru 6 grywalnych ras postaci, takich jak: elfy, drakoni, gobliny, krasnoludy, ludzie i orkowie. Istotą konkursu organizowanego na digart.pl jest zaprojektowanie własnej, zupełnie nowej rasy, wraz z jednostkami do niej przynależnymi. Wymagany jest także opis przeznaczenia poszczególnych jednostek.

 

„Niebawem na rynku pojawia się strategia wyczekiwana przez fanów od lat. Age of Wonders III idealnie wpisuje się w nasze klimaty, dlatego też angażujemy społeczność w kreowanie jej świata.” – komentuje Roman Pieńczykowski, znany na portalu digart.pl jako Skina. „Wspólna inicjatywa digart.pl, wydawnictwa Techland oraz SteelSeries to idealna okazja do aktywizowania naszej społeczności. Z uwagi na tytuł, którego konkurs dotyczy, spodziewamy się wyjątkowo dużego zainteresowania projektem.” – dodaje.

 

Wytycznymi projektu są jednolity kolor, gradient lub tekstura w tle. Dowolna płeć, wiek oraz stworzenie minimum czterech jednostek nowej rasy. Nagrodami w konkursie są najnowsze słuchawki stworzone specjalnie dla graczy, których sponsorem jest firma SteelSeries, a także egzemplarze gry Age of Wonders III oraz tablet piórkowy dla zwycięzcy.

 

Więcej szczegółów o konkursie: http://www.digart.pl/forum/temat/1767647/CAB_110_-_Age_of_Wonders_III.html

 

Prace można nadsyłać do 31 marca. Jury, w którego skład wchodzi trzech digartowych mistrzów, zdecyduje, które z prac finałowych zostaną wybrane do głosowania na portalu digart.pl. Wyniki konkursu już 7 kwietnia.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...