Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.04.2014 A A A
Konkurs dla młodych improwizatorów
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Jeśli improwizacja to twój żywioł, wyślij zgłoszenie na konkurs KREACJE - PRZEGLĄD/ZDERZENIA w ramach ART OF IMPROVISATION Creative Festival, który odbędzie się 20-22 czerwca 2014. Konkurs kierujemy do młodych artystów (18-35 lat), zarówno amatorów jak i profesjonalistów – solistów i zespoły, którzy prezentują szeroko rozumianą sztukę improwizowaną: muzykę, taniec, działania teatralne czy inne sztuki performatywne. Termin wysyłania zgłoszeń: 26 maja 2014.


KREACJE/PRZEGLĄD umożliwiają najzdolniejszym improwizatorom młodego pokolenia zaprezentowanie swoich działań szerszej publiczności.

 

KREACJE/ZDERZENIA z kolei stwarzają uczestnikom biorącym udział w przeglądzie (prezentujących różnorodne formy improwizowane w oparciu o muzykę, teatr, performance, formy interdyscyplinarne) okazję do unikalnych połączeń artystycznych. Artyści, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się na scenie, stają przed zadaniem improwizacji z losowo wybranymi partnerami. To spore wyzwanie artystyczne, które owocuje intrygującymi i świeżymi sytuacjami artystycznymi.

 

Nagrodą dla laureata Kreacji jest 1500 PLN oraz zaproszenie do występu w nurcie głównym kolejnej edycji festiwalu, a dla wszystkich uczestników konkursu - sesja w studiu nagrań CK AGORA we Wrocławiu.

 

Więcej informacji na: http://www.ckagora.pl/KREACJE_PRZEGLAD_ZDERZENIA_1_n760

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„Mistrzowskie wyzwania” – rusza domowy konkurs filmowy!
W konkursie na film realizowany z domowego zacisza, na tematy ...
Napisz pamiętnik i zostań współautorem książki!
Gdy w internecie skończyły się ciekawe seriale a wszystkie ...
Konkurs na plakat Festiwalu Miasto Słowa
W tym roku Nagroda Literacka Gdynia obchodzi swoje 15 lecie. ...
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...