Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 28.04.2014 A A A
Nagi instynkt Sharon Stone w komedii CASANOVA PO PRZEJŚCIACH!
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Hollywoodzka ikona Sharon Stone powraca na duże ekrany. W komedii „Casanova po przejściach” zdobywczyni Złotego Globu odda się miłosnemu trójkątowi z Johnem Turturro i latynoską pięknością Sofią Vergarą. Film z udziałem gwiazd, wspieranych przez niezawodnego Woody’ego Allena, przebojem zdobył serca widzów w USA. W polskich kinach „Casanovę” będzie można oglądać od 9 maja.


„Moja bohaterka nie ma problemu z seksualnością, ale nie rozumie, co to miłość. Nie wie, na czym ona polega. Jest jak kwiat, który nigdy nie zakwitł” – mówi Stone.

 

„Sharon świetnie pasowała do tej roli” – stwierdza partnerujący aktorce John Turturro. „Jest wysportowana, pięknie wygląda i bez trudu można sobie wyobrazić, że postać, którą gra, mogłaby mieszkać na Park Avenue. Na planie była między nami dobra chemia. Sharon odznacza się swoistą brawurą, która skłania ją do podejmowania ryzyka. Popychała nas do stawiania czoła kolejny wyzwaniom” – dodaje Torturro, a swoje trzy grosze dorzuca Sofia Vergara. „To ikona. Jeśli zastanawiasz się nad najpiękniejszymi kobietami świata, to Sharon zawsze znajdzie się w ich gronie.” – komplementuje koleżankę z planu kolumbijska gwiazda „Współczesnej rodziny”.

 

Zobacz wideo-wywiad z Sharon Stone:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...