Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 09.06.2014 A A A
Wszystkie Majki nasze są
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w świecie naznaczonym odwiecznym konfliktem między pszczołami i szerszeniami, żyje w rzeczywistości ukształtowanej przez dyscyplinę oraz odgórnie narzucone zasady postępowania. Jej zabawnie niezdarne próby dopasowania się i „bycia jak inne pszczoły” wpędzają ją w liczne kłopoty, a także powodują spięcia z małostkową królewską doradczynią. Uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie nowej odsłonie wreszcie na wielkim ekranie!


Gdy Maja wpada na trop stworzonej przez nią intrygi mającej na celu wykradnięcie pszczelego mleka Królowej oraz zrzucenie winy na złe szerszenie, przebiegła i manipulatorska doradczyni nakłania pszczółkę do opuszczenia ulu.

 

Maja wraz ze swym najlepszym przyjacielem Guciem, który postanowił towarzyszyć jej w podróży, wylatuje do świata wielkiej łąki i przeżywa ekscytującą przygodę, która pomoże jej odkryć własną tożsamość. Gdzie jest miejsce małej i uroczej pszczółki? W jaki sposób ma pokonać królewską doradczynię oraz zapobiec zbliżającej się okropnej bitwie między pszczołami i szerszeniami?

 

Reżyseria: Alexs Stadermann
Gatunek: animacja
Produkcja: Australia / Niemcy 2014
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

MAJA zawita do kin 26 września.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
KOPCIUSZEK XXI WIEKU W TEATRZE CAPITOL!
Spektakl o nastolatkach zatopionych w świecie internetu, smartfonów ...
Nowy Rok będzie naLEŻEĆ do URWISA!
Ten szczeniak, nawet gdy zostaje sam w domu, nie może narzekać ...
Odkryj tajemnice Ziemi wraz z Dinosaur Fossil Hunter
Dinosaur Fossil Hunter to symulator, w którym gracz wciela się ...
Znamy laureatów 37. festiwalu filmowego Ale Kino!
Znamy już filmy nagrodzone podczas 37. edycja Międzynarodowego ...