Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 09.06.2014 A A A
Teatr 21 wystąpi na tegorocznym Brave Festival!
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Marta Ankiersztejn. Źródło: materiał prasowy

Ruszała sprzedaż biletów na występ Teatru 21. Akcja crowdfundingowa zakończona. Spektakl „Statek miłości” będzie można zobaczyć już 14 lipca w ramach Brave Festival.


Brave Festival promuje sztukę odważną i bezkompromisową. Występ Teatru 21 na tegorocznym festiwalu to wielki sukces. Niemal w ostatniej chwili w budżecie festiwalu udało się wygospodarować środki na przyjazd Teatru 21 do Wrocławia. Sumę pozyskano dzięki trzem polskim placówkom dyplomatycznym. Polskie Ambasady w Dżakarcie i New Delhi oraz Konsulat Generalny RP w Mumbaju odstąpiły od pobierania opłat za wizy dla ponad 30 artystów z Indii i Indonezji, którzy zostali zaproszeni na tegoroczny festiwal. - Dzięki wielkiej życzliwości trzech polskich placówek dyplomatycznych i pracujących w nich osób, udało nam się zaoszczędzić środki, które pozwalają nam na zaproszenie Teatr 21 do Wrocławia. Chcemy serdecznie podziękować Konsulowi Generalnemu RP w Mumbaju Leszkowi Brendzie, Konsulowi RP w Dżakarcie Igorowi Kaczmarczykowi i Kierownikowi Wydziału Konsularnego RP w New Delhi Zbigniewowi Igielskiemu za pomoc i wsparcie okazane projektowi Brave Festival – mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival. Teatr 21 wystąpi ze spektaklem „Statek miłości” w ramach Brave Festival 14 lipca o godz. 19:30 w Imparcie.

 

To oznacza koniec akcji crowdfundingowej na portalu PolakPotrafi.pl, której celem było zebranie funduszy na przyjazd Teatru 21 na Brave Festival do Wrocławia. Osoby, które wsparły akcję otrzymają pieniądze z powrotem na swoje konto. – Dodatkowo, w ramach podziękowania każdy wpłacający dostanie od nas bilet na spektakl Teatru 21 – mówi Marek Mieleszko.

 

Teatr 21 zrodził się z warsztatów teatralnych prowadzonych w Zespole Społecznych Szkół Specjalnych „Dać Szansę”. Członkami zespołu są uczniowie oraz absolwenci szkoły, osoby z zespołem Downa i autyzmem, których od początku interesowała systematyczna, intensywna praca teatralna.

 

10. edycja Brave Festival odbędzie się w dniach 4-17 lipca 2014 r. we Wrocławiu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...
Dzień Teatru Publicznego w Teatrze Kubuś
Mamut na ulicach Kielc, debata kulturalna z udziałem lalek i ...
Teatr WARSawy w końcu stabilniejszy
Podczas posiedzenie Rady m.st. Warszawy, która odbyła się ...
Warszawska Opera Kameralna online
Warszawska Opera Kameralna namawia do pozostania w domach, zapraszając ...