Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.06.2014 A A A
DZIŚ PREMIERA SPINTIRES™
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Piątek trzynastego na pewno nie będzie pechowy dla fanów off-roadu! Dziś premiera jednego z najbardziej oczekiwanych symulatorów tego roku, SPINTIRES™  – symulacji radzieckich pojazdów ciężarowych.


SPINTIRES™  to zaawansowany symulator transportu off-roadowego, w którym graczom przyjdzie usiąść za kierownicą różnych klas radzieckich pojazdów, wykonując misje polegające na dostarczeniu ładunków drzewa do punktu ich przeznaczenia. Całość rozgrywać będzie się w scenerii typowej dla rosyjskich bezdroży schyłku lat 80-tych. W grze szczególny nacisk został położony na oddanie pełnego realizmu kierowania terenową ciężarówką w najróżniejszych warunkach.

 

Produkcja brytyjskiego Oovee Games Studio, w odróżnieniu od większości innych symulatorów, może pochwalić się wspaniałą oprawą graficzną, zachowując jednocześnie niewielkie wymagania sprzętowe. Jednak to co wyróżnia SPINTIRES™ od innych gier symulacyjnych to wprowadzenie rewolucyjnego systemu fizyki pojazdów i otoczenia. Tutaj każda przeszkoda w znaczący sposób wpływa na zachowanie pojazdu - kamienie odskakują spod kół, woda opływa każdy element maszyny utrudniając przeprawy rzeczne, a wizytówka gry, czyli błoto sprawia, że koła pojazdu zaczynają kręcić się w miejscu, w terenie pozostają wyraźne ślady przejazdu, a to wszystko czyni zadania transportowe prawdziwym wyzwaniem.

 

SPINTIRES™  oferuje pięć ogromnych i zróżnicowanych map, na których gracze mogą bawić się samotnie lub w czteroosobowym, kooperacyjnym trybie multiplayer. Fani off-roadu mogą wybierać spośród siedmiu rodzajów pojazdów, wiernie wzorowanych na prawdziwych radzieckich klasykach 4x4. Dodatkowo twórcy gry rzucili najbardziej kreatywnym graczom wyzwanie w postaci możliwość tworzenia modów. Opcja ta doczeka się również swojego wsparcia w postaci dedykowanych narzędzi.

 

Gra SPINTIRES™ jest już dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery PC. Wersja cyfrowa dostępna jest na wyłączność w sklepie cdp.pl w cenie 64,99 PLN.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...