Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.06.2014 A A A
Wianki i lepsze jutro z SAYES
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Monika Stolarska. Źródło: materiał prasowy

W najbliższą sobotę tj. 21 czerwca zapraszamy do Barbakanu na koncert SAYES w ramach imprez odbywających się w przestrzeni miejskiej Krakowa, podczas Wianków – Święta Muzyki. To nie koniec atrakcji – dzisiaj oddajemy również w Wasze ręce nasz nowy, wesoły teledysk do bardzo optymistycznej piosenki „Lepsze jutro”.


Krakowskie Granie – pod takim szyldem promowany jest cykl imprez i koncertów, który sprawi, że całe miasto zatętni życiem i muzyką! Jest to kolejna muzyczna propozycja, która obok sceny klasycznej, alternatywnej i krakowskiej umili celebrowanie letniego przesilenia. Program współtworzący Wianki – Święto Muzyki jest tak bogaty i różnorodny, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. To ponad czterdzieści wydarzeń rozsianych po Krakowie.

 

Wianki – Święto Muzyki to między innymi występy takich grup jak: Peter J. Birch i The River Boat Band, Patrick the Pan czy legendy polskiej sceny muzycznej wraz z jednym z najlepszych polskich zespołów alternatywnych, czyli Zbigniewa Wodeckiego i Mitch & Mitch Orchestra and Choir. To tylko kilku z plejady artystów jakich zobaczymy w Krakowie.

 

Zespół SAYES ze swoim godzinnym show, wystąpi na scenie w Barbakanie, ul. Basztowa (wylot ul. Floriańskiej) o godzinie 18.00 – wstęp wolny! Podczas koncertu z pewnością usłyszymy piosenkę „Lepsze jutro”, do której właśnie skończyliśmy nowy, pozytywny teledysk z krakowskim akcentem. To kolejny numer z nadchodzącej płyty wyprodukowany przez Barta Zaborowskiego, managera, producenta muzycznego oraz wokalisty i gitarzysty zespołu The Poise Rite.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
„CZŁOWIEK Z LASU” – przełomowy projekt JOSZKA BRODY!
Ucieczka od zgiełku miasta, zmartwień, pracy. Powrót do natury, ...
Henry No Hurry wyrusza w trasę po schroniskach górskich!
Ekipę Wawrzyńca Dabtowskiego spotkacie na przełęczach górskich ...
Pamiętamy '44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka "For Warsaw With Love
For Warsaw with love to tytuł płyty Michała Urbaniaka, która ...
MUSIC WITH NO BORDERS
"Music with No Borders” to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie ...