Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.06.2014 A A A
Wianki i lepsze jutro z SAYES
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Monika Stolarska. Źródło: materiał prasowy

W najbliższą sobotę tj. 21 czerwca zapraszamy do Barbakanu na koncert SAYES w ramach imprez odbywających się w przestrzeni miejskiej Krakowa, podczas Wianków – Święta Muzyki. To nie koniec atrakcji – dzisiaj oddajemy również w Wasze ręce nasz nowy, wesoły teledysk do bardzo optymistycznej piosenki „Lepsze jutro”.


Krakowskie Granie – pod takim szyldem promowany jest cykl imprez i koncertów, który sprawi, że całe miasto zatętni życiem i muzyką! Jest to kolejna muzyczna propozycja, która obok sceny klasycznej, alternatywnej i krakowskiej umili celebrowanie letniego przesilenia. Program współtworzący Wianki – Święto Muzyki jest tak bogaty i różnorodny, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. To ponad czterdzieści wydarzeń rozsianych po Krakowie.

 

Wianki – Święto Muzyki to między innymi występy takich grup jak: Peter J. Birch i The River Boat Band, Patrick the Pan czy legendy polskiej sceny muzycznej wraz z jednym z najlepszych polskich zespołów alternatywnych, czyli Zbigniewa Wodeckiego i Mitch & Mitch Orchestra and Choir. To tylko kilku z plejady artystów jakich zobaczymy w Krakowie.

 

Zespół SAYES ze swoim godzinnym show, wystąpi na scenie w Barbakanie, ul. Basztowa (wylot ul. Floriańskiej) o godzinie 18.00 – wstęp wolny! Podczas koncertu z pewnością usłyszymy piosenkę „Lepsze jutro”, do której właśnie skończyliśmy nowy, pozytywny teledysk z krakowskim akcentem. To kolejny numer z nadchodzącej płyty wyprodukowany przez Barta Zaborowskiego, managera, producenta muzycznego oraz wokalisty i gitarzysty zespołu The Poise Rite.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Be Inspired By Komeda
W tym roku przypada 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – ...
Wyznacz sobie jasny cel
Zakończył się XXI Ogólnopolski Przegląd Muzyki Więziennej ...
Znamy program Festiwalu Radio Azja!
Trzecia edycja Festiwalu Radio Azja, muzycznej odsłony Pięciu ...
ATROPHY na jedynym koncercie w Polsce
Agencje BeerBong Booking i Helicon Metal Promotions zapraszają ...