Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.07.2014 A A A
Statek miłości przypływa do Wrocławia
INFORMACJA PRASOWA
Teatr 21. Fot. Marta Ankiersztejn. Źródło: materiał prasowy

Teatr jak biuro podróży? 14 lipca w Imparcie odbędzie się spektakl „Statek miłości. Odcinek 1”. Aktorzy Teatru 21 zabiorą nas w niezwykłą podróż. Przekonaj się dokąd trafisz. Bilety jeszcze w sprzedaży.


Czternastu bezrobotnych aktorów nie znajduje producenta dla swojego wymarzonego serialu. Nie poddają się. Zakładają biuro podróży pod nazwą „Statek Miłości”. Oferują wycieczki jedyne w swoim rodzaju – organizują rejsy do źródła. Miłości, szczęścia, a może czegoś, co cię zaskoczy? Przyjdź i przekonaj się sam. Program artystyczny, który aktorzy tworzą w trakcie rejsu, zapewni widzom mocne wrażenia.

 

Teatr 21 działa przy Zespole Społecznych Szkół Specjalnych „Dać Szansę” w Warszawie. Grupa składa się z uczniów i absolwentów szkoły – są to osoby z zespołem Downa i autyzmem. Teatr zrealizował już wiele autorskich przedstawień. – Brave Festival promuje sztukę odważną, nie tylko z krańców świata, ale także tę która istnieje obok nas.  Występ Teatru 21 jest bliski idei przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy – mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival.

 

Spektakl „Statek miłości” powstał dzięki dofinansowaniu Fundacji PZU oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Przedstawienie powstało w oparciu o autorski scenariusz Teatru 21. Reżyserem jest Justyna Sobczyk. Po spektaklu odbędzie się rozmowa z aktorami i twórcami „Statku miłości”, a na 15 lipca zaplanowano spotkanie z aktorami Teatru 21 w Galerii Sztuki ArtBrut przy ul. Ruskiej 46A o godz. 13:00.

 

Teatr 21
Spektakl „Statek miłości. Odcinek 1”, reż. Justyna Sobczyk
Impart, ul. Mazowiecka 17
14 lipca 2014, godz. 19:30
Wstęp od 30 zł

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wojownik: premiera już w ten weekend
Teatr Pieśń Kozła we Wrocławiu zaplanował premierowe spektakle ...
23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
Głównymi bohaterami tegorocznej edycji festiwalu będą artyści ...
24. Konfrontacje Teatralne
Trwa 24. edycja Konfrontacji Teatralnych. Przed nami tydzień ...
„Imię” w Teatrze Studio Buffo
W Teatrze Studio Buffo na stałe zagościła inscenizacja francuskiej ...