Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.07.2014 A A A
Statek miłości przypływa do Wrocławia
INFORMACJA PRASOWA
Teatr 21. Fot. Marta Ankiersztejn. Źródło: materiał prasowy

Teatr jak biuro podróży? 14 lipca w Imparcie odbędzie się spektakl „Statek miłości. Odcinek 1”. Aktorzy Teatru 21 zabiorą nas w niezwykłą podróż. Przekonaj się dokąd trafisz. Bilety jeszcze w sprzedaży.


Czternastu bezrobotnych aktorów nie znajduje producenta dla swojego wymarzonego serialu. Nie poddają się. Zakładają biuro podróży pod nazwą „Statek Miłości”. Oferują wycieczki jedyne w swoim rodzaju – organizują rejsy do źródła. Miłości, szczęścia, a może czegoś, co cię zaskoczy? Przyjdź i przekonaj się sam. Program artystyczny, który aktorzy tworzą w trakcie rejsu, zapewni widzom mocne wrażenia.

 

Teatr 21 działa przy Zespole Społecznych Szkół Specjalnych „Dać Szansę” w Warszawie. Grupa składa się z uczniów i absolwentów szkoły – są to osoby z zespołem Downa i autyzmem. Teatr zrealizował już wiele autorskich przedstawień. – Brave Festival promuje sztukę odważną, nie tylko z krańców świata, ale także tę która istnieje obok nas.  Występ Teatru 21 jest bliski idei przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy – mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival.

 

Spektakl „Statek miłości” powstał dzięki dofinansowaniu Fundacji PZU oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Przedstawienie powstało w oparciu o autorski scenariusz Teatru 21. Reżyserem jest Justyna Sobczyk. Po spektaklu odbędzie się rozmowa z aktorami i twórcami „Statku miłości”, a na 15 lipca zaplanowano spotkanie z aktorami Teatru 21 w Galerii Sztuki ArtBrut przy ul. Ruskiej 46A o godz. 13:00.

 

Teatr 21
Spektakl „Statek miłości. Odcinek 1”, reż. Justyna Sobczyk
Impart, ul. Mazowiecka 17
14 lipca 2014, godz. 19:30
Wstęp od 30 zł

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...
„INCOGNITO”
Jedną z największych zagadek wszech czasów jest szarawa, galaretowata ...
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...