Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.07.2014 A A A
SATYRYCZNY PROGRAM JOHNA OLIVERA W HBO COMEDY
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem to wyprodukowany przez HBO program komediowy. John Oliver, brytyjski komik i aktor, podsumowuje w nim najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia, komentując je w sposób satyryczny, a przede wszystkim bezkompromisowy. Premierowe odcinki programu można oglądać w każdy piątek o godz. 20.10 w HBO Comedy.


Gospodarzem programu jest John Oliver, brytyjski komik znany przede wszystkim ze współpracy z Jonem Stewartem przy The Daily Show. Oliver rozpoczął swoją karierę od takich programów, jak: Community, Political Animal i The Department. Po przyjeździe do Nowego Jorku rozpoczął współpracę z Jonem Stewartem, zdobywał doświadczenie, występując w stand-upach w małych klubach w Nowym Jorku. Został uznany za jedną z najzabawniejszych osobowości sceny telewizyjnej.

 

Wśród gości Johna Olivera w programie Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem znaleźli się dotychczas m.in. astrofizyk i kosmolog Stephen Hawking, były szef NSA Keith B. Alexander, dziennikarz i reżyser Simon Ostrovsky, zespół Right Said Fred czy aktor Steve Buscemi. John Oliver nie zostawił suchej nitki na FIFA, Eurowizji, kampaniach wyborczych w Stanach Zjednoczonych czy amerykańskiej armii.

 

Premierowe odcinki programu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem można oglądać w każdy piątek o godz. 20.10 w HBO Comedy. Nowy odcinek będzie miał premierę w najbliższy piątek, 25 lipca. Program jest również dostępny w serwisach HBO GO i HBO OD.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Początek lutego z Karnawałem Teatralnym
Rodzinne sprawy ukazane z przymrużeniem oka, inauguracja Komedialni ...
Impro na Społecznej Scenie Debiutów
W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...