Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.08.2014 A A A
DIABLO® III: REAPER OF SOULS™ – ULTIMATE EVIL EDITION™
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Wielokrotnie nagradzany dodatek Reaper of Souls™ trafia na konsole PS3™, PS4™, Xbox 360® i Xbox One™ w wyjątkowej kolekcji Diablo® III.


– Żelazna pięść Maltaela zaciska się na gardłach mieszkańców Sanktuarium, a legion graczy konsolowych szykuje się do krucjaty przeciwko samej Śmierci. Blizzard Entertainment ogłosił, że Diablo® III: Reaper of Souls™ – Ultimate Evil Edition™ jest już dostępne na systemach komputerowej rozrywki PlayStation®3 i PlayStation®4 oraz konsolach Xbox 360® i Xbox One™.

 

Wydana wyłącznie na konsolach Ultimate Evil Edition jest wypełniona po brzegi akcją, przygodą i niesamowitymi łupami. Wersja ta zawiera wszystkie treści z oryginalnego wydania Diablo III, a także nowe funkcje i aktualizacje z cieszącego się uznaniem krytyków i graczy dodatku Reaper of Souls, w tym Akt V, klasę krzyżowca, tryb przygodowy, limit poziomów podniesiony do 70, nowe legendarne łupy, nowe opcje rzemieślnicze i nie tylko. Wydanie Ultimate Evil Edition jest już dostępne w sprzedaży w wersji pudełkowej oraz cyfrowej w sklepie PlayStation®Store oraz Xbox Store (cyfrowa wersja na Xbox 360 pojawi się 18 września).

 

„Tworząc Ultimate Evil Edition chcieliśmy dać graczom naprawdę niesamowitą grę RPG akcji na konsole starej i nowej generacji, dlatego oprócz najnowszej zawartości z Diablo III oraz Reaper of Souls wprowadziliśmy też innowacyjne funkcje społecznościowe, takie jak System Nemezis i Tryb Ucznia” – powiedział Mike Morhaime, prezes zarządu i założyciel Blizzard Entertainment. „Jesteśmy podekscytowani mogąc zaprezentować najlepszą konsolową wersję Diablo zarówno nowym, jak i powracającym graczom. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ich wszystkich w świecie Sanktuarium”.

 

Stworzona z myślą o konsolach
Wersja Ultimate Evil Edition została zaprojektowana tak, aby wykorzystać wyjątkowe funkcje konsol. Wszystkie cztery konsolowe wersje Ultimate Evil Edition umożliwiają grę w cztery osoby na jednym ekranie, a także rozgrywkę sieciową. Niezależnie od tego, czy gracze zasiądą na jednej kanapie lub wkroczą do akcji przez PlayStation® Network lub Xbox LIVE®, Reaper of Souls pozwala cieszyć się z Diablo w najlepszy możliwy sposób: razem ze znajomymi.

 

Ultimate Evil Edition udostępnia też graczom jeszcze więcej sposobów na przeżywanie wspólnych przygód i dzielenie się łupami: Tryb Ucznia sprawia, że tworzenie grup ze znajomymi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej; System Nemezis wysyła do gier znajomych potwory, którym udało się pokonać postać gracza i pozwala znajomym pomścić jego śmierć; z kolei nowe systemy poczty i prezentów zapewniają graczom nowe sposoby dzielenia się łupami z sojusznikami – bo nic nie wyraża przyjaźni tak jak prezent w postaci niesamowitego skarbu.

 

Ponadto osoby, które walczyły z siłami zła, grając w podstawową wersję Diablo III na  PS3™ lub Xbox 360, mogą kontynuować swoją krucjatę przeciwko Śmierci. Postacie zapisane w oryginalnej grze na PS3™ można przenieść do Ultimate Evil Edition w wersji na PS3™, PS4™ lub Xbox One, zaś postacie z wersji na konsolę Xbox 360 można przenieść na Xbox 360, Xbox One lub PS4™. Więcej informacji o eksportowaniu postaci znajdziecie na stronie społecznościowej Diablo III.

 

Dołączcie do krucjaty w Reaper of Souls
W Reaper of Souls do walecznej piątki postaci z Diablo III – barbarzyńcy, łowcy demonów, mnicha, szamana oraz czarownika – dołącza nowy bohater: krzyżowiec. Ten opancerzony od stóp do głów wojownik jest niezłomny w niszczeniu zła, a dzięki mocy boskiego gniewu wymierza zasłużoną karę zastępom demonów.

 

Diablo III: Reaper of Souls zawiera nowy, pełen wyzwań akt, w którym gracze wyruszą w mroczną, pełną niebezpieczeństw i grozy podróż do legendarnej metropolii Zachodniej Marchii oraz okolicznych krain i stawią czoło niezliczonym sługom Śmierci, zdecydowanym za wszelką cenę doprowadzić do końca swoje krwawe żniwa. Punktem kulminacyjnym przygody jest ostateczne starcie z Maltaelem – Aniołem Śmierci, którego knowania zwiastują zgubę niewinnych mieszkańców Sanktuarium.

 

Oprócz postaci krzyżowca oraz Aktu V Ultimate Evil Edition zawiera ulepszony system zdobywania łupów, rozbudowaną mechanikę poziomów mistrzowskich dla postaci na maksymalnych poziomach oraz wiele innych usprawnień, w tym:Tryb przygodowy: nowy tryb rozgrywki, który umożliwia graczom swobodne poruszanie się po świecie Sanktuarium i nieskrępowane zabijanie potworów.Zlecenia: losowe zadania, które na nowe sposoby nagradzają graczy za eksplorację Sanktuarium.Szczeliny Nefalemów: losowo generowane podziemia, które zapewnią graczom setki godzin zabawy i umożliwią zdobycie nieprzebranych skarbów.Zwiększenie limitu poziomów do 70: nowe, potężne zaklęcia i umiejętności pozwolą graczom odkryć niespotykane pokłady mocy.Wieszczka: nowy potężny rzemieślnik, umożliwiający wzmacnianie i zmianę wyglądu wyposażenia.Wszystkie te nowe elementy znajdą się w wersji Ultimate Evil Edition, którą można kupić od 19 sierpnia w spodziewanej cenie detalicznej 249,99 zł dla wersji na PS4™ oraz Xbox One lub w cenie 149,99 zł dla wersji na PS3™ oraz Xbox 360 – prosimy sprawdzić dostępność produktu u lokalnych sprzedawców.

 

Co więcej, posiadacze konsol PS3™ lub PS4™, którzy dołączą do walki z Aniołem Śmierci, otrzymają ekskluzywne dodatki inspirowane dwoma kultowymi grami na systemy PlayStation®!Szczelina Nefalemów The Last of Us™: nowy, losowo generowany poziom podziemi – spowity złowrogim, żółtawym pyłem zarodnikowym – w którym aż roi się od żarłocznych czyhaczy, klikaczy i purchlaków.Przebranie Kolosa: wyjątkowy zestaw schematów do transmogryfikacji inspirowanych grą Shadow of the Colossus™, który pozwoli graczom zmieniać wygląd sześciu elementów pancerza.

 

Więcej informacji na temat Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition można uzyskać na oficjalnej stronie konsolowej wersji Diablo III. Blizzard Entertainment pracuje obecnie nad różnymi grami, dlatego oferuje pracę na wielu stanowiskach.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...