Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.09.2014 A A A
Rozpoczyna się trzeci sezon z stand-up comedy w języku angielskim
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Jesteś może fanem pełnego życia stand-upu, na dobrym poziomie i w języku angielskim? Ale zniechęcają cię  kłopoty na granicy,  gdy próbujesz przemycić do Polski swojego komika w walizce…Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: koniec zmartwień, Famous Jim Williams znalazł rozwiązanie!


W niedzielę 21 wrzesnia Famous Jim Williams wraca do Mleczarni na trzeci sezon stand-upu po angielsku! Jim zajął się sprawami importowo – eksportowymi, cłami i taryfami, kontrolami, przeszukiwaniem otworów w ciele – a wszystko po to, aby dostarczyć wam najlepszą komedię jaką można sprowadzić do Polski.

 

A wiec najpierw, prosto z Florydy w USA, pisarz i aktor Derrek Carriveau. Nie musicie jechać na Florydę i narażać się na pożarcie przez bezdomne, alkoholiczne krokodyle aby docenić jego głos w którym bulgocze whisky a także dowcip, którym wstrząsa Martini.

 

Następnie sam Famous Jim Williams, importowany z Cleveland, USA, którego polskie stand-upy i komedia (Liquidmime) zajęły czołowe miejsca na krajowych festiwalach komediowych. Występował w polskim radiu i telewizji i przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz. Jest ojcem  stand-upu w języku angielskim we Wrocławiu. Przekonajcie się sami, dlaczego portal Wroclaw Uncat określa go jako „perłę komedii”.

 

I wreszcie zaprezentujemy gwiazdę wieczoru, importowaną z Galway w Irlandii: Peadar de Burca, uznany pisarz i performer! Peadar występował w Irlandii i Wielkiej Irlandii, m.in. na edynburskim Fringe’u. Zamieszcza swoje cotygodniowe felietony w Gazecie Wyborczej. W ubiegłym sezonie zachwycił i wprawił w osłupienie widzów we Wrocławiu swoim stand-upem Sunshine. Niecierpliwie czekamy na jego ponowny występ i porcję szokującego humoru, który jest zarówno zdumiewająco zabawny jak i śmiertelnie poważny.

 

Gospodarzem wieczoru będzie Dan Mitchell z Michigan.

 

Nieważne, skąd jesteś: z Portugalii, z Pakistanu czy po prostu z Polski. Gwarantujemy, że nie będzie kontroli paszportowej, skanowania odcisków palców ani obmacywania przez funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Wszystkich zapraszamy na drinka z porcją śmiechu w jednym z najbardziej topowych miejsc we Wrocławiu.

 

DATA: Niedziela, 21 września

MIEJSCE: Mleczarnia, ul.Włodkowica 5

CZAS: 19.00

BILETY: 15 zł, uczniowi i studenci - 10 zł (Przedsprzedaż biletów w Mleczarni lub przez kup bilecik.pl)

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Początek lutego z Karnawałem Teatralnym
Rodzinne sprawy ukazane z przymrużeniem oka, inauguracja Komedialni ...
Impro na Społecznej Scenie Debiutów
W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...