Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.06.2015 A A A
Dzisiaj premiera Mechanika Maszyn Rolniczych oraz trzech innych symulatorów.
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Dziś jest premiera aż czterech symulatorów. Na półki sklepowe trafił Mechanik Maszyn Rolniczych oraz trzy symulatory: Poczty Lotniczej, Ratownictwa Morskiego oraz druga część Symulatora Śmieciarki.


Symulator Ratownictwa Morskiego – powstał przy współpracy niemieckich służb ratownictwa morskiego, aby jak najlepiej oddać trudy i wyzwania pracy w tym zawodzie. Wcielając się w kapitana prawdziwych jednostek ratowniczych HERMANN MARWEDE i HARRO KOEBKE, wyruszasz w Bałtyk i na Morze Północne na ratunek potrzebującym. Ratuj uszkodzone statki, gaś pożary, badaj głębokość dna morskiego i wypompowuj wodę z wraków – nawet, gdy jest 12 stopni w skali Beauforta!

 

Symulator Śmieciarki 2 – pokazuje, jak zrobić dobry biznes na przetwarzaniu odpadów. Poprowadź całą gamę pojazdów komunalnych, śmieciarek, specjalistycznych pojazdów do recyclingu szkła, dźwigów, wywrotek i ładowarek, poznając proces nowoczesnego recyclingu odpadów: od zbiórki, poprzez składowanie, sortowanie i przetwarzanie. Monitoruj najważniejsze statystyki i skutecznie zarządzaj swoim przedsiębiorstwem, działając w zróżnicowanych dzielnicach miasta.

 

Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 – pozwala się wcielić w mechanika, który rozwijając swój warsztat i umiejętności naprawia coraz większe i bardziej skomplikowane maszyny rolnicze. Gra oferuje ponad 70 różnych zleceń, w których nie tylko naprawiamy sprzęt (ciągniki, kombajny itd.), ale i też testujemy je na specjalnie przygotowanych torach ćwiczebnych w dzień i w nocy.

 

Symulator Poczty Lotniczej – stanowi prawdziwą gratkę dla fanów lotnictwa. Przenosisz się na archipelag złożony z ponad tuzina wysp na Pacyfiku, mierząc się z zadaniami tropikalnej poczty lotniczej. Ponad 100 zleceń oferuje zróżnicowane zadania transportowe, w tym niebezpieczne misje bądź wymagające unikania celników, do wypełnienia których niezbędne będzie usprawnienie swoich zróżnicowanych samolotów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...