Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.06.2015 A A A
Dzisiaj premiera Mechanika Maszyn Rolniczych oraz trzech innych symulatorów.
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Dziś jest premiera aż czterech symulatorów. Na półki sklepowe trafił Mechanik Maszyn Rolniczych oraz trzy symulatory: Poczty Lotniczej, Ratownictwa Morskiego oraz druga część Symulatora Śmieciarki.


Symulator Ratownictwa Morskiego – powstał przy współpracy niemieckich służb ratownictwa morskiego, aby jak najlepiej oddać trudy i wyzwania pracy w tym zawodzie. Wcielając się w kapitana prawdziwych jednostek ratowniczych HERMANN MARWEDE i HARRO KOEBKE, wyruszasz w Bałtyk i na Morze Północne na ratunek potrzebującym. Ratuj uszkodzone statki, gaś pożary, badaj głębokość dna morskiego i wypompowuj wodę z wraków – nawet, gdy jest 12 stopni w skali Beauforta!

 

Symulator Śmieciarki 2 – pokazuje, jak zrobić dobry biznes na przetwarzaniu odpadów. Poprowadź całą gamę pojazdów komunalnych, śmieciarek, specjalistycznych pojazdów do recyclingu szkła, dźwigów, wywrotek i ładowarek, poznając proces nowoczesnego recyclingu odpadów: od zbiórki, poprzez składowanie, sortowanie i przetwarzanie. Monitoruj najważniejsze statystyki i skutecznie zarządzaj swoim przedsiębiorstwem, działając w zróżnicowanych dzielnicach miasta.

 

Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 – pozwala się wcielić w mechanika, który rozwijając swój warsztat i umiejętności naprawia coraz większe i bardziej skomplikowane maszyny rolnicze. Gra oferuje ponad 70 różnych zleceń, w których nie tylko naprawiamy sprzęt (ciągniki, kombajny itd.), ale i też testujemy je na specjalnie przygotowanych torach ćwiczebnych w dzień i w nocy.

 

Symulator Poczty Lotniczej – stanowi prawdziwą gratkę dla fanów lotnictwa. Przenosisz się na archipelag złożony z ponad tuzina wysp na Pacyfiku, mierząc się z zadaniami tropikalnej poczty lotniczej. Ponad 100 zleceń oferuje zróżnicowane zadania transportowe, w tym niebezpieczne misje bądź wymagające unikania celników, do wypełnienia których niezbędne będzie usprawnienie swoich zróżnicowanych samolotów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
WIEDŹMIN 3: DZIKI GON EDYCJA KOMPLETNA NA NINTENDO SWITCH JUŻ W SKLEPACH
Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, zdobywczyni ponad 800 nagród, w ...
Dziś premiera Radio Commander, polskiej gry strategicznej o wojnie w Wietnamie
Radio Commander to realistyczna strategia, w której gracz bezpośrednio ...
V edycja konferencji Mastering the Game. Kto otrzyma nominację do nagród CEEGA?
Już w dniach 3-4 października 2019 roku warszawskim centrum ...
Harmonia wyglądu i funkcjonalności biurek gamingowych
Wystrój każdego wnętrza powinien odpowiadać charakterowi ...