Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.06.2015 A A A
Dzisiaj premiera Mechanika Maszyn Rolniczych oraz trzech innych symulatorów.
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Dziś jest premiera aż czterech symulatorów. Na półki sklepowe trafił Mechanik Maszyn Rolniczych oraz trzy symulatory: Poczty Lotniczej, Ratownictwa Morskiego oraz druga część Symulatora Śmieciarki.


Symulator Ratownictwa Morskiego – powstał przy współpracy niemieckich służb ratownictwa morskiego, aby jak najlepiej oddać trudy i wyzwania pracy w tym zawodzie. Wcielając się w kapitana prawdziwych jednostek ratowniczych HERMANN MARWEDE i HARRO KOEBKE, wyruszasz w Bałtyk i na Morze Północne na ratunek potrzebującym. Ratuj uszkodzone statki, gaś pożary, badaj głębokość dna morskiego i wypompowuj wodę z wraków – nawet, gdy jest 12 stopni w skali Beauforta!

 

Symulator Śmieciarki 2 – pokazuje, jak zrobić dobry biznes na przetwarzaniu odpadów. Poprowadź całą gamę pojazdów komunalnych, śmieciarek, specjalistycznych pojazdów do recyclingu szkła, dźwigów, wywrotek i ładowarek, poznając proces nowoczesnego recyclingu odpadów: od zbiórki, poprzez składowanie, sortowanie i przetwarzanie. Monitoruj najważniejsze statystyki i skutecznie zarządzaj swoim przedsiębiorstwem, działając w zróżnicowanych dzielnicach miasta.

 

Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 – pozwala się wcielić w mechanika, który rozwijając swój warsztat i umiejętności naprawia coraz większe i bardziej skomplikowane maszyny rolnicze. Gra oferuje ponad 70 różnych zleceń, w których nie tylko naprawiamy sprzęt (ciągniki, kombajny itd.), ale i też testujemy je na specjalnie przygotowanych torach ćwiczebnych w dzień i w nocy.

 

Symulator Poczty Lotniczej – stanowi prawdziwą gratkę dla fanów lotnictwa. Przenosisz się na archipelag złożony z ponad tuzina wysp na Pacyfiku, mierząc się z zadaniami tropikalnej poczty lotniczej. Ponad 100 zleceń oferuje zróżnicowane zadania transportowe, w tym niebezpieczne misje bądź wymagające unikania celników, do wypełnienia których niezbędne będzie usprawnienie swoich zróżnicowanych samolotów.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Heavy Metal Machines z trybem rankingowym i wsparciem dla gamepadów
Nowa aktualizacja bezpłatnej samochodowej gry MOBA wprowadziła ...
ZMILITARYZOWANE ZWIERZAKI POWRACAJĄ
Mutant Year Zero to fabularna gra taktyczna z elementami skradanki, ...
Walcz z rywalami i zdobądź GRAND PRIX!
Legenda powróciła! Nakładem CDP ukazała się dziś gra F1 ...
PREMIERA WARHAMMER: CHAOSBANE
Od 4 czerwca gracze na całym świecie dołączyli do wojowników ...