Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.07.2015 A A A
Odwieczny konflikt z uniwersum Diablo rozgorzał w Heroes of the Storm
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Wraz z rozbudowanym, trwającym kilka tygodni wydarzeniem „Odwieczny Konflikt” w darmowej bijatyce drużynowej Blizzarda pojawiają się nowi bohaterowie i pola bitew


Rzeźnik oraz inne kultowe postaci z gry Diablo® III wkraczają do Nexusa, aby kontynuować wieczną wojnę między Królestwem Niebios a Płonącymi Piekłami

 

Od chwili, gdy portal wiodący do Nexusa stanął otworem 2 czerwca, miliony graczy z całego świata stanęło do walki na licznych polach bitew*, wcielając się w mężnych bohaterów walczących w służbie światłości, podłych agentów ciemnych mocy, składające jaja, nieletnie płazy oraz rzucających się ze sceny w ramiona publiczności taurenów. Dziś zapraszamy członków społeczności Heroes of the Storm™ do opowiedzenia się po jednej ze stron w wojnie toczonej od zarania dziejów przez aniołów i demony – legendarnym Odwiecznym Konflikcie!

 

Odwieczny Konflikt to zakrojone na wielką skalę, trwające kilka tygodni wydarzenie, wraz z którym w Heroes of the Storm pojawi się zupełnie nowa kraina. Oprócz wprowadzenia trójki nowych bohaterów z uniwersum Diablo®, wojna między niebianami a mieszkańcami otchłani zwiastuje dodanie do gry różnorodnych skórek i wierzchowców inspirowanych piekielną trylogią Blizzarda. Przy tej okazji swoje podwoje otwiera również przed graczami pierwsze z dwóch nowych, niesamowitych pól bitew – Pole Bitewne Wieczności. W czasie trwania wydarzenia gracze powinni wypatrywać okrytych złą sławą rabusiów grabiących pobojowiska – Goblinów Skarbników. Bohaterowie, którzy zdołają wytropić tych małych, demonicznych złodziejaszków, i zgładzić ich przed rozpoczęciem meczu, otrzymają za swoje wysiłki nagrodę w złocie.

 

„Niezmiernie cieszymy się z możliwości wzmocnienia obecności świata Diablo w Nexusie oraz z wprowadzienia do Heroes of the Storm pierwszego pola bitwy stworzonego na bazie istniejącego uniwersum Blizzarda” – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Na Polu Bitewnym Wieczności graczy czeka piekielnie dobra zabawa w towarzystwie Rzeźnika oraz innych bohaterów. Nie możemy się doczekać, aby dodać do Heroes of the Storm więcej motywów i zawartości rodem z Diablo w miarę trwania Odwiecznego Konfliktu”.

 

Podbij Pole Bitewne Wieczności

 

Pole Bitewne Wieczności położone jest na niestabilnym pograniczu między Królestwem Niebios a Płonącymi Piekłami. To pierwsze pole bitwy w Heroes of the Storm stworzone na podstawie istniejącego uniwersum Blizzarda. Bohaterowie wcielą się tutaj w role agentów potężnych mocy, ścierających się od początku czasów w wielkiej bitwie o los całego stworzenia. Dzielni śmiałkowie będą zmuszeni bronić swojej bazy i atakować przeciwników, jednocześnie wspierając w boju toczonym w centrum mapy sprzyjającego im Nieśmiertelnego – olbrzymiego anioła bądź demona. Pole Bitewne Wieczności jest dostępne w grze od dzisiaj i pojawiają się na nim niepowtarzalni, dopasowani tematycznie najemnicy – jak na przykład Szamani Upadłych oraz Kazrowi Palownicy – dysponujący wyjątkowymi mocami, zgodnymi z motywem przewodnim tej mapy.

 

Opanuj grę nowymi bohaterami

 

Moce światła i ciemności nie cofną się przed niczym, by odnieść zwycięstwo, więc wysyłają do Nexusa swoich najskuteczniejszych reprezentantów. Johanna – potężnie opancerzony Krzyżowiec Zakarum – zdążyła już zyskać sobie sławę jednej z najpotężniejszych wojowniczek w Nexusie, ale dziś przyjdzie jej stawić czoła znajomemu wrogowi – krwiożerczemu demonowi znanemu jako Rzeźnik. Mimo swej onieśmielającej postury przyjął on na siebie rolę zadającego dotkliwe obrażenia zabójcy walczącego w zwarciu, który rośnie w siłę, gromadząc i pożerając Świeże Mięso, pozyskiwane ze szczątków poległych przeciwników. Zdolność Znamię Rzeźnika osłabia wrogów, dzięki czemu Rzeźnik odzyskuje zdrowie przy każdym ataku. Może on również poprowadzić Owce na Rzeź, przykuwając swoje nieszczęsne ofiary do pala na cztery najdłuższe w ich marnym żywocie sekundy.

 

Leoryk – Obłąkany Król z Khanduras, lepiej znany graczom jako Król Szkieletów – to kolejny wojownik, który w najbliższych tygodniach pojawi się w Nexusie. Okrył się on już złą sławą, notorycznie powracając zza grobu. Tym razem również popisze się tą zdolnością: za każdym razem, gdy Leoryk ginie, powraca jako upiór, aby wciąż nękać swych wrogów. Ataki Króla Szkieletów pod postacią upiora spowalniają wrogów i przyspieszają jego powrót do świata żywych, aż do chwili, gdy jego ciało odtworzy się w miejscu nawiedzanym przez ducha.

 

Leoryk będzie w końcu zmuszony stawić czoła kolejnemu nefalemowi, który usłyszał zew Nexusa i podążył za nim – Mnichowi. Mnich to niezwykle ruchliwy i wszechstronny pomocnik walczący w zwarciu, który potrafi leczyć swych sojuszników. Ma on również do wyboru dwie definiujące tę postać Cechy, których dobór uzależniony będzie od bieżących potrzeb drużyny.

 

Na Płonące Piekła, co to w ogóle jest Heroes of the Storm?

 

W grze Heroes of the Storm – pełnej akcji, darmowej bijatyce drużynowej – występują obok siebie różnorodne, kultowe postacie znane z legendarnych światów science-fiction i fantasy Blizzarda, w tym z uniwersów Warcrafta®, StarCrafta® i Diablo®. Bohaterowie ci będą się ścierać w niesamowitych, pełnych akcji bataliach. Gracze mogą wybierać spośród dziesiątek bohaterów Blizzarda i dostosowywać ich do własnego stylu gry oraz grać w drużynach ze znajomymi na ośmiu pełnych akcji polach bitew, a w przyszłości do gry dołączy jeszcze więcej map i postaci. Gra zawiera szeroki wachlarz trybów przeznaczonych dla graczy o różnych poziomach umiejętności – od trybu „przeciw SI”, w którym gracze stają do walki z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, po gry rankingowe z trybem selekcji, gdzie rywalizacja jest niezwykle zacięta.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...