Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 04.09.2015 A A A
Call of Duty zabierze fanów Black Ops do Nuk3town
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Nowa wersja szalenie popularnej mapy do trybu wieloosobowego, Nuketown, pojawi się w Call of Duty®: Black Ops III.  Osadzona w roku 2065 i zmieniona na potrzeby nowej generacji gier, Nuk3town wykorzystuje nowym system ruchu z Black Ops III i poszerza możliwości intensywnej walki wręcz.


Fani, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają dodatkową mapę Nuk3town do pobrania za pomocą kodu dołączonego do opakowania, dostępną w dniu premiery Call of Duty: Black Ops III na PlayStation®4, Xbox One i PC. Gra Call of Duty: Black Ops III wydana przez Activision Publishing, Inc., spółkę zależną w całości należącą do Activision Blizzard i opracowana przez laureata wielu nagród, firmę Treyarch, pojawi się w sklepach 6 listopada, w piątek.

 

„Mapy Nuketown zajmują szczególne miejsce w historii trybu wieloosobowego Call of Duty. Nie możemy się doczekać, aż pojawią się również w Black Ops III” – zdradził Mark Lamia, kierownik studia w Treyarch. „Dokładnie opracowaliśmy każdy fragment mapy, aby była kompatybilna z naszym nowym systemem ruchu oraz żeby zachować ducha i klimat tego, co pokochali wszyscy fani gry”.

 

Popularna mapa zadebiutowała w pierwszej części Call of Duty®: Black Ops i powróciła w Call of Duty®: Black Ops II jako Nuketown 2025. Zaktualizowano i unowocześniono jej wygląd. Nuk3town w Call of Duty: Black Ops III znów stanie się centrum pełnej emocji akcji, teraz dostosowanej do nowej generacji gier i obsługującej nowy system ruchu.

 

Tryb wieloosobowy w Black Ops III to najbardziej wciągająca gra typu multiplayer z tej serii. Gracze płynnie przemieszczają się między nowymi środowiskami, nie tracąc jednocześnie kontroli nad bronią, którą trzymają w ręku. Treyarch wprowadza też nowy system specjalistów, w którym gracze mogą wybierać i awansować 9 elitarnych żołnierzy Black Ops. Każdy z nich ma własną osobowość, głos, broń i umiejętności, co zdecydowanie zmienia sposób, w jaki gracze biorą udział w walkach. W trybie wieloosobowym znajdziecie nowy system personalizacji broni, który daje graczom więcej narzędzi do tworzenia i modyfikowania ich wymarzonej maszyny zagłady.

 

Gratka dla wielbicieli trybu kampanii – Call of Duty: Black Ops III wysyła graczy w przyszłość, do świata, w którym dzięki biotechnologii i cybernetyce stworzono nową rasę żołnierzy Black Ops. Dzięki technologii Direct Neural Interface (DNI) gracze są połączeni z siecią wywiadu i innymi szpiegami podczas walki. W świecie podzielonym bardziej niż kiedykolwiek wcześniej istnieje elitarny oddział złożony z mężczyzn i kobiet o niesamowitych umiejętnościach szybszej, bardziej intensywnej i przemyślanej walki.

 

Gry z serii Black Ops nie byłyby kompletne bez trybu Zombie. Call of Duty: Black Ops III przedstawia „Shadows of Evil” – przygodę inspirowaną filmem noir z lat 40. XX wieku. To najbardziej wciągająca i ambitna wersja gry z zombie, uzupełniona o system awansowania dzięki PD.

 

Mapa Nuk3town w Call of Duty: Black Ops III będzie dostępna wyłącznie na PS4, Xbox One i PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...