Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 04.09.2015 A A A
Call of Duty zabierze fanów Black Ops do Nuk3town
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Nowa wersja szalenie popularnej mapy do trybu wieloosobowego, Nuketown, pojawi się w Call of Duty®: Black Ops III.  Osadzona w roku 2065 i zmieniona na potrzeby nowej generacji gier, Nuk3town wykorzystuje nowym system ruchu z Black Ops III i poszerza możliwości intensywnej walki wręcz.


Fani, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają dodatkową mapę Nuk3town do pobrania za pomocą kodu dołączonego do opakowania, dostępną w dniu premiery Call of Duty: Black Ops III na PlayStation®4, Xbox One i PC. Gra Call of Duty: Black Ops III wydana przez Activision Publishing, Inc., spółkę zależną w całości należącą do Activision Blizzard i opracowana przez laureata wielu nagród, firmę Treyarch, pojawi się w sklepach 6 listopada, w piątek.

 

„Mapy Nuketown zajmują szczególne miejsce w historii trybu wieloosobowego Call of Duty. Nie możemy się doczekać, aż pojawią się również w Black Ops III” – zdradził Mark Lamia, kierownik studia w Treyarch. „Dokładnie opracowaliśmy każdy fragment mapy, aby była kompatybilna z naszym nowym systemem ruchu oraz żeby zachować ducha i klimat tego, co pokochali wszyscy fani gry”.

 

Popularna mapa zadebiutowała w pierwszej części Call of Duty®: Black Ops i powróciła w Call of Duty®: Black Ops II jako Nuketown 2025. Zaktualizowano i unowocześniono jej wygląd. Nuk3town w Call of Duty: Black Ops III znów stanie się centrum pełnej emocji akcji, teraz dostosowanej do nowej generacji gier i obsługującej nowy system ruchu.

 

Tryb wieloosobowy w Black Ops III to najbardziej wciągająca gra typu multiplayer z tej serii. Gracze płynnie przemieszczają się między nowymi środowiskami, nie tracąc jednocześnie kontroli nad bronią, którą trzymają w ręku. Treyarch wprowadza też nowy system specjalistów, w którym gracze mogą wybierać i awansować 9 elitarnych żołnierzy Black Ops. Każdy z nich ma własną osobowość, głos, broń i umiejętności, co zdecydowanie zmienia sposób, w jaki gracze biorą udział w walkach. W trybie wieloosobowym znajdziecie nowy system personalizacji broni, który daje graczom więcej narzędzi do tworzenia i modyfikowania ich wymarzonej maszyny zagłady.

 

Gratka dla wielbicieli trybu kampanii – Call of Duty: Black Ops III wysyła graczy w przyszłość, do świata, w którym dzięki biotechnologii i cybernetyce stworzono nową rasę żołnierzy Black Ops. Dzięki technologii Direct Neural Interface (DNI) gracze są połączeni z siecią wywiadu i innymi szpiegami podczas walki. W świecie podzielonym bardziej niż kiedykolwiek wcześniej istnieje elitarny oddział złożony z mężczyzn i kobiet o niesamowitych umiejętnościach szybszej, bardziej intensywnej i przemyślanej walki.

 

Gry z serii Black Ops nie byłyby kompletne bez trybu Zombie. Call of Duty: Black Ops III przedstawia „Shadows of Evil” – przygodę inspirowaną filmem noir z lat 40. XX wieku. To najbardziej wciągająca i ambitna wersja gry z zombie, uzupełniona o system awansowania dzięki PD.

 

Mapa Nuk3town w Call of Duty: Black Ops III będzie dostępna wyłącznie na PS4, Xbox One i PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...