Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 14.10.2015 A A A
Znamy support krakowskiego koncertu Pogodno!
Galicja Productions
fot. MATERIAŁ PRASOWY

Już 15 października w krakowskim klubie Fabryka odbędzie się koncert zespołu Pogodno. Poznaliśmy support szczecińskiej grupy. Będzie nim zespół Sublokator!


Sublokator to czteroosobowy kwintet, który gra nieprzerwanie od 18 lat w Krakowie i poza. Przemyca jazz do muzyki alternatywnej i na odwrót. Laureat, Członek i Posiadacz. Dumny ojciec 2 płyt studyjnych, jednej koncertowej i jednej z muzyką filmową.

 

Sublokator powstał pod koniec 1997r., jako kolejny etap muzycznej kolaboracji licealnych przyjaciół. Obecny pięcioosobowy skład wykrystalizował się w 2011r. i wykonuje rocka alternatywnego z elementami jazzu, post-punka i miejskiego folku. Niezwykle istotnym elementem wizerunku zespołu są poetyckie teksty w języku polskim.

 

 

Sublokator zagrał dziesiątki koncertów w Polsce i na Słowacji, a miał zaszczyt występować na jednej scenie z takimi zespołami jak: New Model Army, Republika, Lao Che, Pink Freud, Something Like Elvis, Ścianka, Armia i Coma. Brał udział w wielu projektach artystycznych i festiwalach, m.in. „Zapowiadających się” (2000r.) – festiwalu nowej poezji polskiej, „Korowodzie” (2008r.) – festiwalu twórczości Marka Grechuty, IX Radomskim Festiwalu Jazzowym (2010r.) oraz bydgoskich „Adaptacjach” (2012r.) . W swoim dorobku ma płytę długogrającą „Trzecie Oko” (Psychosound - 2006r.), koncertowe DVD z projektu Zabawy Toporem (nakład własny – 2011r.) . Stworzył muzykę do pełnometrażowego filmu „Pan Bruno” (2004r. reżyseria: Mateusz Bobek, Marcin Dulemba). Brał również udział w taperskim projekcie, w ramach którego zilustrował muzycznymi pejzażami „Męczeństwo Joanny d’Arc” Carla Th. Dreyera. W 2009r. Sublokator stał się częściąmultidyscyplinarnego projektu „Zabawy Toporem”, którego celem było wskrzeszenie obrazoburczych i panicznych wizji francuskiego artysty Rolada Topora. Ukoronowaniem tego projektu było wydanie koncertowego DVD zawierającego teksty autorstwa R. Topora a także spektakl współtworzony z Teatrem Bob. W 2013 r. premierę miał ostatni, jak dotąd studyjny album p.t. "Państwo Środka", którego producentem jest Robert Nastal. Płyta jest dostępna w globalnej dystrybucji na portalach iTunes, Amazon.com, Spotify i innych.

 

Kraków 15.10.2015 – Klub Fabryka ul. Zabłocie 23

Otwarcie wejść: 19:00 Start: 20:00

Bilety przedsprzedaż 35zł, w dniu koncertu 42zł

 

Bilety do nabycia:

 

Bilety kolekcjonerskie:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8

Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Metal Shop, ul. Długa 17

Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23

Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15

Hard Rock Pub, ul Grodzka 42

 

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

 

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1637820059833691/

 

Link do wydarzenia na naszej stronie:

http://www.galicja.net/pogodno/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Be Inspired By Komeda
W tym roku przypada 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – ...
Wyznacz sobie jasny cel
Zakończył się XXI Ogólnopolski Przegląd Muzyki Więziennej ...
Znamy program Festiwalu Radio Azja!
Trzecia edycja Festiwalu Radio Azja, muzycznej odsłony Pięciu ...
ATROPHY na jedynym koncercie w Polsce
Agencje BeerBong Booking i Helicon Metal Promotions zapraszają ...