Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.06.2012 A A A
Preludium 2012

Już w najbliższą sobotę w Bałuckim Ośrodku Kultury LUTANIA w Łodzi odbędzie się XIV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal  Muzyki Elektronicznej. W konkursie udział weźmie 19 uczestników w 3 kategoriach wiekowych.


Dzieci w wieku od 8 do 16 lat od godziny 15 prezentować będą swoje umiejętności  i talent w wykonywaniu utworów na keyboardach. Celem Festiwalu, który na stałe wpisał się do kalendarza kulturalnego Łodzi, jest promocja dziecięcej twórczości muzycznej, a także stwarzanie możliwości rozwoju najmłodszym artystom.

 

Na zwycięzców konkursu czekają oczywiście nagrody. W tym roku będą to instrumenty firmy CASIO oraz dodatkowe nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

 

W ramach Festiwalu odbędą się także pokazy i prezentacje najnowszych modeli instrumentów elektronicznych czyli popularnych keyboardów. Organizatorzy przewidzieli również spotkanie z gościem specjalnym, którym w tym roku jest Piotr Wojciechowski, tegoroczny finalista VII The Day of Electronic Music Cekcyn 2012 – konkursu, w którym udział biorą kompozytorzy muzyki elektronicznej.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...