Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.06.2012 A A A
Preludium 2012

Już w najbliższą sobotę w Bałuckim Ośrodku Kultury LUTANIA w Łodzi odbędzie się XIV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal  Muzyki Elektronicznej. W konkursie udział weźmie 19 uczestników w 3 kategoriach wiekowych.


Dzieci w wieku od 8 do 16 lat od godziny 15 prezentować będą swoje umiejętności  i talent w wykonywaniu utworów na keyboardach. Celem Festiwalu, który na stałe wpisał się do kalendarza kulturalnego Łodzi, jest promocja dziecięcej twórczości muzycznej, a także stwarzanie możliwości rozwoju najmłodszym artystom.

 

Na zwycięzców konkursu czekają oczywiście nagrody. W tym roku będą to instrumenty firmy CASIO oraz dodatkowe nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów.

 

W ramach Festiwalu odbędą się także pokazy i prezentacje najnowszych modeli instrumentów elektronicznych czyli popularnych keyboardów. Organizatorzy przewidzieli również spotkanie z gościem specjalnym, którym w tym roku jest Piotr Wojciechowski, tegoroczny finalista VII The Day of Electronic Music Cekcyn 2012 – konkursu, w którym udział biorą kompozytorzy muzyki elektronicznej.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...