Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.03.2016 A A A
Agata Kulesza bez make-upu. Czy łatwo grać zakonnicę?
INFORMACJA PRASOWA
Foto: Anna Włoch / Aeroplan Film. Materiał prasowy

„Kiedy przebierałyśmy się w habity i welony, było w tym coś jednoczącego". „Czystość i sterylność". „Wszystkie byłyśmy spokojne i w pełni wyciszone" – Agata Kulesza, Eliza Rycembel, Joanna Kulig i Anna Próchniak opowiadają o rolach zakonnic w filmie „Niewinne".


Odliczając dni do premiery filmu „Niewinne", prezentujemy wideo-wywiad z gwiazdami najnowszego dzieła Anne Fontaine – autorki pamiętnych obrazów „Coco Chanel" i „Dziewczyny z Monaco". Premierowy klip zdradza, co różni Joannę Kulig i Agatę Buzek. Dla której z nich habit okazał się udręką, a która właściwie nie rozstawała się z zakonnym strojem? Wyjaśnia też, dlaczego Agata Kulesza uważa się za bardzo odważną aktorkę oraz co w pracy dawało jej wrażenie „bycia poza ciałem". Ponadto odkrywa talent Elizy Rycembel, która daje popis wokaliz i śpiewa łacińskie psalmy. Oparte na prawdziwej historii „Niewinne" zachwyciły już międzynarodową publiczność na pokazach w Watykanie i w ramach Festiwalu Sundance. W polskich kinach film zagości 11 marca.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...