Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.06.2012 A A A
93 Zachodnia Boulevard świętuje!

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi podsumowuje sezon 2011/2012. Wiadomo, że spektakle obejrzało ponad 63 tys. widzów. Ten bardzo dobry wynik, zespół teatru chce uczcić wraz z publicznością i przygotowuje specjalne pożegnanie na czas wakacji pod hasłem „Bulwar Zachodzącego Sezonu”. To plenerowe wydarzenie będzie miało miejsce 1 lipca.


Tego dnia, jak zapowiadają organizatorzy, będzie można odkryć uroki 93 Zachodnia Boulevard. Pomóc w tym ma spektakl „Podróż do wnętrza sceny”, który pozwoli widzowi poznać teatralne zaplecze wraz z podwórkiem, gdzie od czasu do czasu bawi się cały zespół Teatru Nowego. To jednak nie koniec atrakcji.

 

- W klimat bulwaru wprowadzi Was DJ Patrisia. Gardła nie zaschną dzięki Owocom i Warzywom. Kęs do buzi, warcaby w ruch, bierka w górę. Smakując piknikowych specjałów, przyrządzonych na słono i słodko, nie zapomnicie o relaksie – zapewnia Agnieszka Cytacka z Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. - Przy stolikach znajdziecie wiele gier planszowych. A gdy mężczyzn pochłoną karty, panie znajdą coś modnego u dziewczyn z FashionFreak. Stylu dużo ma też w sobie Pociąg do Łodzi. Designerskie piny z dzielnicami Łodzi ozdobią Wasze kurtki i plecaki. Dla maluchów przygotowaliśmy warsztaty recyklingowe, podczas których wyczarują teatralne rekwizyty, a dzięki Akademii Atrakcji ich buzie będą jak malowane. U naszego sąsiada zza ściany, księgarni PWN, tylko tego dnia otrzymacie rabat 15% na wszystkie książki.

 

Dodatkowo na Dużej Sali w ramach Lodz Film`s Cool będzie można obejrzeć etiudy zrealizowane w łódzkiej Szkole Filmowej. Zaplanowano również koncert Izy Lach, a na zakończenie jeszcze jeden spektakl, tym razem Tape, który jest kooperacją Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie oraz Wydziału Aktorskiego PWSFTViT oraz Teatru Nowego w Łodzi.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wojownik: premiera już w ten weekend
Teatr Pieśń Kozła we Wrocławiu zaplanował premierowe spektakle ...
23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
Głównymi bohaterami tegorocznej edycji festiwalu będą artyści ...
24. Konfrontacje Teatralne
Trwa 24. edycja Konfrontacji Teatralnych. Przed nami tydzień ...
„Imię” w Teatrze Studio Buffo
W Teatrze Studio Buffo na stałe zagościła inscenizacja francuskiej ...