Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 29.06.2012 A A A
93 Zachodnia Boulevard świętuje!

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi podsumowuje sezon 2011/2012. Wiadomo, że spektakle obejrzało ponad 63 tys. widzów. Ten bardzo dobry wynik, zespół teatru chce uczcić wraz z publicznością i przygotowuje specjalne pożegnanie na czas wakacji pod hasłem „Bulwar Zachodzącego Sezonu”. To plenerowe wydarzenie będzie miało miejsce 1 lipca.


Tego dnia, jak zapowiadają organizatorzy, będzie można odkryć uroki 93 Zachodnia Boulevard. Pomóc w tym ma spektakl „Podróż do wnętrza sceny”, który pozwoli widzowi poznać teatralne zaplecze wraz z podwórkiem, gdzie od czasu do czasu bawi się cały zespół Teatru Nowego. To jednak nie koniec atrakcji.

 

- W klimat bulwaru wprowadzi Was DJ Patrisia. Gardła nie zaschną dzięki Owocom i Warzywom. Kęs do buzi, warcaby w ruch, bierka w górę. Smakując piknikowych specjałów, przyrządzonych na słono i słodko, nie zapomnicie o relaksie – zapewnia Agnieszka Cytacka z Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. - Przy stolikach znajdziecie wiele gier planszowych. A gdy mężczyzn pochłoną karty, panie znajdą coś modnego u dziewczyn z FashionFreak. Stylu dużo ma też w sobie Pociąg do Łodzi. Designerskie piny z dzielnicami Łodzi ozdobią Wasze kurtki i plecaki. Dla maluchów przygotowaliśmy warsztaty recyklingowe, podczas których wyczarują teatralne rekwizyty, a dzięki Akademii Atrakcji ich buzie będą jak malowane. U naszego sąsiada zza ściany, księgarni PWN, tylko tego dnia otrzymacie rabat 15% na wszystkie książki.

 

Dodatkowo na Dużej Sali w ramach Lodz Film`s Cool będzie można obejrzeć etiudy zrealizowane w łódzkiej Szkole Filmowej. Zaplanowano również koncert Izy Lach, a na zakończenie jeszcze jeden spektakl, tym razem Tape, który jest kooperacją Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie oraz Wydziału Aktorskiego PWSFTViT oraz Teatru Nowego w Łodzi.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...
Dzień Teatru Publicznego w Teatrze Kubuś
Mamut na ulicach Kielc, debata kulturalna z udziałem lalek i ...
Teatr WARSawy w końcu stabilniejszy
Podczas posiedzenie Rady m.st. Warszawy, która odbyła się ...
Warszawska Opera Kameralna online
Warszawska Opera Kameralna namawia do pozostania w domach, zapraszając ...