Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.06.2017 A A A
"JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN, CO ROBIĆ - ATAKUJ" - GENERAŁ GEORGE PATTON
INFORMACJA PRASOWA

Premiera trzeciej części strategicznej gry czasu rzeczywistego Blitzkrieg 3 już 27 czerwca! Gra ukaże się we wzbogaconej edycji Deluxe, zawierającej pełne wersje gier Blitzkrieg i Blitzkrieg 2, a także dodatkową cyfrową zawartość, w tym poradnik stratega.


W Blitzkrieg 3 gracze dostaną możliwość pokierowania losami zmagań na frontach II wojny światowej. Gra oferuje możliwość przejścia szlaku bojowego i wzięcia udziału w kluczowych  wydarzeniach tego największego konfliktu zbrojnego w historii ludzkości, od operacji  Fall Weiss i agresji na Polskę, do walki o Reichstag, wybierając jedną z trzech stron tego wielkiego konfliktu – ZSRR, aliantów lub państwa Osi. Blitzkrieg 3 oferuje również tryb wieloosobowy, w którym zmierzyć się będzie można z graczami z całego świata.

 

Nowa odsłona cenionej strategii czasu rzeczywistego osadzona w czasach II wojny światowej trafi do sprzedaży już  27 czerwca. W skład wydania Deluxe wejdą:

Specjalna polska wersja okładki z grafiką z żołnierzami z 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki

Gry: Blitzkrieg 3 oraz Blitzkrieg 1 i Blitzkrieg 2Specjalna misja dla pojedynczego gracza z użyciem największej broni artyleryjskiej z czasów II Wojny Światowej – działa kolejowego „Dora”

Dodatkowe jednostki specjalne, takie jak Czołg T-34-76, czy ciężki czołg M6

Unikatowi dowódcy mający kluczowy wpływ na przebieg zmagań: Konstantin Rokossowski, Erich von Mainstein i Bernard Montgomery

Wyróżnienia dla gracza:Wirtualne posągi bohaterów do umieszczenia bazieposrebrzana nazwa gracza w trybie dla wielu graczyCyfrowy poradnik do gry autorstwa Dariusza "Sir Haszaka" Michalskiego,

 

Gra Blitzkrieg 3 to:

 

Ponad 60 historycznych misji, w trzech historycznych kampaniach: m.in. Przybycie Afrika Korps (1941), Obrona Sewastopola (1941-42), Powstanie Warszawskie (1944), Lądowanie w Normandii (1944), Ofensywa w Ardenach (1944-1945), Marsz na Berlin (1945)

Ponad 200 autentycznych jednostek z czasów II wojny światowej

23 dowódców stworzonych na bazie historycznych postaci

Zaawansowany system sztucznej inteligencji oparty o sieć neuronową. Gra jak najlepsi gracze, uczy się każdej bitwy, przewiduje strategię i taktykę przeciwnika, analizuje sytuacje i kontratakuje.

 

Nival, które stworzyło serię Blitzkrieg, to rosyjskie studio założone w 1996 roku przez weterana branży Siergieja Orłowskiego. Ma na koncie również takie gry, jak Silent Storm i Heroes of Might & Magic V.

 

Premiera Blitzkrieg 3 w wersji Deluxe 27 czerwca na komputery PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...