Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.06.2017 A A A
"JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN, CO ROBIĆ - ATAKUJ" - GENERAŁ GEORGE PATTON
INFORMACJA PRASOWA

Premiera trzeciej części strategicznej gry czasu rzeczywistego Blitzkrieg 3 już 27 czerwca! Gra ukaże się we wzbogaconej edycji Deluxe, zawierającej pełne wersje gier Blitzkrieg i Blitzkrieg 2, a także dodatkową cyfrową zawartość, w tym poradnik stratega.


W Blitzkrieg 3 gracze dostaną możliwość pokierowania losami zmagań na frontach II wojny światowej. Gra oferuje możliwość przejścia szlaku bojowego i wzięcia udziału w kluczowych  wydarzeniach tego największego konfliktu zbrojnego w historii ludzkości, od operacji  Fall Weiss i agresji na Polskę, do walki o Reichstag, wybierając jedną z trzech stron tego wielkiego konfliktu – ZSRR, aliantów lub państwa Osi. Blitzkrieg 3 oferuje również tryb wieloosobowy, w którym zmierzyć się będzie można z graczami z całego świata.

 

Nowa odsłona cenionej strategii czasu rzeczywistego osadzona w czasach II wojny światowej trafi do sprzedaży już  27 czerwca. W skład wydania Deluxe wejdą:

Specjalna polska wersja okładki z grafiką z żołnierzami z 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki

Gry: Blitzkrieg 3 oraz Blitzkrieg 1 i Blitzkrieg 2Specjalna misja dla pojedynczego gracza z użyciem największej broni artyleryjskiej z czasów II Wojny Światowej – działa kolejowego „Dora”

Dodatkowe jednostki specjalne, takie jak Czołg T-34-76, czy ciężki czołg M6

Unikatowi dowódcy mający kluczowy wpływ na przebieg zmagań: Konstantin Rokossowski, Erich von Mainstein i Bernard Montgomery

Wyróżnienia dla gracza:Wirtualne posągi bohaterów do umieszczenia bazieposrebrzana nazwa gracza w trybie dla wielu graczyCyfrowy poradnik do gry autorstwa Dariusza "Sir Haszaka" Michalskiego,

 

Gra Blitzkrieg 3 to:

 

Ponad 60 historycznych misji, w trzech historycznych kampaniach: m.in. Przybycie Afrika Korps (1941), Obrona Sewastopola (1941-42), Powstanie Warszawskie (1944), Lądowanie w Normandii (1944), Ofensywa w Ardenach (1944-1945), Marsz na Berlin (1945)

Ponad 200 autentycznych jednostek z czasów II wojny światowej

23 dowódców stworzonych na bazie historycznych postaci

Zaawansowany system sztucznej inteligencji oparty o sieć neuronową. Gra jak najlepsi gracze, uczy się każdej bitwy, przewiduje strategię i taktykę przeciwnika, analizuje sytuacje i kontratakuje.

 

Nival, które stworzyło serię Blitzkrieg, to rosyjskie studio założone w 1996 roku przez weterana branży Siergieja Orłowskiego. Ma na koncie również takie gry, jak Silent Storm i Heroes of Might & Magic V.

 

Premiera Blitzkrieg 3 w wersji Deluxe 27 czerwca na komputery PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...