Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 08.01.2019 A A A
Olivier Janiak podzielił się swoimi doświadczeniami z artystami SZTUKI TERAZ
INFORMACJA PRASOWA

Olivier Janiak, dziennikarz i prezenter TVN, który razem z Ewą Drzyzgą i Marcinem Zaborskim poprowadził grudniową Galę Szlachetnej Paczki, dołączył do SZTUKI TERAZ i poprowadził szkolenie na temat sztuki autoprezentacji w mediach dla ponad 60 artystów biorących udział w projekcie, który już po raz trzeci organizują wspólnie Szlachetna Paczka i Muzeum Narodowe w Krakowie.


Prezenter, znany ze swojego eleganckiego stylu, zwrócił uwagę na to, jak ważne jest odpowiednia prezentacja siebie i własnej twórczości oraz kreowanie własnego wizerunku w zawodach związanych ze sztuką i mediami. Zgromadzonym artystom wspomniał swoje początki i podzielił się swoimi doświadczeniami. Od blisko dwudziestu lat pracuje w mediach. W telewizji, prowadzi  program, Co za tydzień i liczne wydarzenia telewizyjne, festiwale, koncerty,  W prasie zarządza tytułami dedykowanymi mężczyznom. Ostatnio  jest redaktorem naczelnym magazynu Elle Man. Obserwuje współczesny rynek mediów. Także social mediów. Jak podkreśla, jest wielbicielem piękna i sztuki, i obok pomagania innym  to kolejny z powodów dlatego już drugi rok z rzędu angażuje się w realizację projektu SZTUKA TERAZ.

 

Sztuka Teraz to wystawa 100 prac wyselekcjonowanych z ponad 800 zgłoszeń, które będzie można oglądać w Muzeum Narodowym w Krakowie od 11 stycznia. Dla artystów jest to okazja do zaprezentowania swoich prac szerokiemu gronu odbiorców, a dla widzów - do podziwiania najlepszej, współczesnej polskiej sztuki. Swoje prace przekazali na rzecz projektu czołowi polscy artyści, m.in.: Norman Leto, Edward Dwurnik, Henryk Sawka, the Krasnals, Adam Bakalarz czy Edward Lutczyn.  Dzieła będzie można także wylicytować w specjalnej aukcji charytatywnej 20 lutego w Domu Aukcyjnym „Desa Unicum” w Warszawie. Dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz Szlachetnej Paczki.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Dama z gronostajem w Łazienkach Królewskich
To nie żart! Od dziś na ogrodzeniu Muzeum Łazienki Królewskie ...
Kłamstwo Wirus Cywilizacji
W związku z panującą pandemią koronawirusa, Muzeum Niepodległości ...
Klasycy w stolicy – zapraszamy na IV Aukcję Klasyków Współczesności!
Kantor, Tarasin, Niesiołowski, Stryjeńska – te oraz inne ...
40 lat w jeden dzień. Łódź Kaliska zaprasza na Mysią w Warszawie
W 2019 roku przypadało czterdziestolecie działalności grupy ...