Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.10.2019 A A A
Poznajcie Model Builder - grę, która przenosi sklejanie modeli do wirtualnego świata
INFORMACJA PRASOWA

Model Builder jest symulatorem umożliwiającym graczom tworzenie ich własnych modeli. Jeżeli zawsze chciałeś spróbować swoich sił w ich sklejaniu, ale nigdy nie miałeś okazji, ta produkcja pozwoli spełnić to marzenie.W Model Builderze to od gracza zależy, co pojawi się za szkłem wirtualnej gablotki. Proces tworzenia składa się z dwóch etapów. W trakcie pierwszego gracz będzie musiał trzymać się instrukcji oraz podążać za wskazówkami. W drugim może już uwolnić całe pokłady swojej kreatywności. Każdy model będzie wymagał innego podejścia, a zdobyte przy kolejnych projektach doświadczenie otworzy graczom drogę do wykorzystania bardziej skomplikowanych narzędzi. Ostateczny wygląd modeli i ich prezentacja będzie całkowicie zależna od gracza.


Wyzwanie, choć wirtualne, wcale nie będzie łatwe. W Model Builderze etap sklejania modelu jest równie skomplikowany co w rzeczywistości. Zaczynając od wybrania maszyny do złożenia, przez sklejenie wszystkich części, na przyozdobieniu modelu kończąc - gra będzie wymagała wiele cierpliwości, jednocześnie rzadko wybaczając popełnione błędy. Bez względu na poziom trudności, widok gotowego modelu i zauważalna poprawa umiejętności będą źródłem satysfakcji i prawdziwą nagrodą.

 

Gra nie kończy się jednak w momencie, w którym model zostanie złożony i pomalowany. Gotowa maszyna może opowiedzieć ciekawą historię za sprawą scenerii, w jakiej zostanie przedstawiona. Stworzenie unikalnych dekoracji przyciągnie oko zdecydowanie bardziej, niż zwykłe umieszczenie modelu na półce. W jaki sposób je ustawisz? Która maszyna będzie grała główną rolę? Jakie będzie jej otoczenie? Nie ma żadnych granic - wszystko zależy od wyobraźni i pomysłu gracza.

 

Już od samego początku gra zaoferuje olbrzymią pulę modeli do wyboru oraz do późniejszego odblokowania, a liczba ta będzie regularnie poszerzana wraz z kolejnymi aktualizacjami. Tak samo jak w przypadku modeli - pewna pula narzędzi będzie odblokowywana wraz z postępami gracza.

 

Rozgrywka będzie przy tym wymagać sporego zaangażowania i uwagi, gdyż wszystkie narzędzia zaprojektowane są w taki sposób, żeby dokładnie odpowiadły swoim rzeczywistym odpowiednikom. Co więcej, wysiłki gracza zostaną nagrodzone podczas oceny towarzyszącej prezentacji danego modelu. W grze chodzi jednak przede wszystkim o dobrą zabawę. Coś się zepsuło i ciekawi Cię, jak będzie wyglądał model, jeżeli przestaniesz korzystać z porad instrukcji? Możesz tym zaskoczyć nie tylko siebie, ale i wszystkich, którzy trafią na wystawiony przez Ciebie model.

 

Model Builder jest przeznaczony dla wszystkich, którzy są zainteresowani tworzeniem modeli. Nieważne, czy nigdy dotąd nie miałeś szansy spróbować swoich sił w modelarstwie, brakuje ci czasu lub środków na rozwój tej pasji albo po prostu chcesz się wykazać swoją kreatywnością. W tej pracowni każdy jest mile widziany! Obustronne doświadczenie związane z grami wideo, po stronie pomysłodawcy - Kuby Wójcika - oraz twórców - Moonlit, umożliwiło stworzenie tego niezwykłego, jedynego w swoim rodzaju symulatora.

 

Model Builder w pigułce:

- symulator sklejania modeli,

- realistyczne odwzorowanie każdego z etapów tworzenia modeli,

- zauważalny progres gracza,dostępność zróżnicowanych maszyn do złożenia,

- szeroka gama narzędzi, farb i naklejek,

- materiały do odblokowania wraz z postępem rozgrywki,

- nagrody za ukończone i ciekawie zaprezentowane modele,

- platforma: PC,

- premiera: Q4 2020.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...