Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.12.2019 A A A
Odkryj tajemnice Ziemi wraz z Dinosaur Fossil Hunter
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Dinosaur Fossil Hunter to symulator, w którym gracz wciela się w paleontologa, eksplorując tereny w poszukiwaniu szczątków dinozaurów. Szukaj, kop i studiuj nieodkryte skamieliny, przygotuj i buduj szkielety, by dowiedzieć się więcej o wymarłych gatunkach.


Pyramid Games uwielbia naukę i odkrywanie nowych możliwości dla ludzkości. A co może być lepsze dla osób głodnych wiedzy, niż badanie stworzeń, które zamieszkiwały naszą planetę miliony lat przed ludzkością?

 

Sposoby odkrywania


Wejdź w świat Dinosaur Fossil Hunter, miejsca, w którym pomożemy ci spełnić marzenie o zostaniu sławnym paleontologiem. Wciel się w rolę młodego człowieka pragnącego podróżować po świecie i odkrywać relikty z czasów poprzedzających istnienie człowieka. Tryb fabularny, który rozegrasz, będzie pełnić funkcję tutorialu i ułatwi ci zapoznanie się z podstawowymi mechanikami gry.


Poznaj trzy regiony Stanów Zjednoczonych - Montana, Wyoming i Utah. Podróżuj samochodami w poszukiwaniu prehistorycznych skamielin. Przebrnij przez błotniste tereny, wodę i różne niebezpieczeństwa, które zafunduje ci otoczenie. Badaj rozległe tereny, niszcz skały i zbiorniki wodne, żeby dostać się do swojego celu. Wykorzystaj jedno z wielu narzędzi, takich jak piła łańcuchowa, szpadel, dynamit lub kilof, żeby zdobyć to, czego pragniesz.


Co kryje przeszłość?


Wykorzystaj georadar do szukania poszlak i odkryj pozostałości wielu wymarłych gatunków, odkrywając nieznane dotąd tajemnice prehistorycznej Ziemi. Wykop pogrzebaną dawno wiedzę planety, ale bądź ostrożny! Te bezcenne skamieliny są naprawdę delikatne, a każde ze znalezisk może zostać bardzo łatwo zniszczone. Musisz delikatnie oczyścić kości i upewnić się, że nic nie ulegnie zniszczeniu, zanim zabierzesz się za złożenie szkieletu prehistorycznej bestii. Wykorzystaj przenośny tablet, zapisuj zebraną wiedzę i stań się światowej sławy paleontologiem!


Stwórz swoje własne Dino-Muzeum!


Przedrzyj się przez mnóstwo nieprzyjemnych środowisk i wykorzystaj swoje umiejętności w poszukiwaniu tajemnic. To jednak dopiero początek twoich przygód. Kiedy znajdziesz już interesujące miejsce i zdobędziesz cenną skamielinę, będziesz musiał zaprojektować nowe muzeum! Zaprojektuj wnętrze, wyhoduj rośliny i przygotuj wystawy.


A co najważniejsze - zaprojektuj dioramy, które będą przedstawiać sceny z prehistorycznego życia. Wybierz wszystkie elementy zestawu, od małych roślinek, przez kamienie, po typ ziemi. Ustaw dinozaury tak, aby znów brały udział w zapierających dech w piersiach i dynamicznych starciach. Przywróć je do życia w oczach odwiedzających! Dopieść każdy z elementów, aby móc nazywać się prawdziwym kustoszem swojego muzeum.


A jeżeli potrzebujesz złapać oddech - wypróbuj jedną z mini-gier, które dla ciebie przygotowaliśmy. Tak, można łowić ryby!


Dinosaur Fossil Hunter pojawi się na PC w 2020 roku.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...