Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.09.2012 A A A
"Cmentarz szczurów" - rozwiązanie konkursu
RED.

Tomasz Hejnowicz autor książki "Cmentarz szczurów" z zawodu jest nauczycielem - to poprawna odpowiedź w naszym konkursie.


Takiej odpowiedzi jako pierwsze udzieliły osoby: Anna Jagoda, Aleksandra Kuchta, Sylwia Dudzicz, Piotr Dobrowolski oraz Renata Skwara. Nagrodą w konkursie była oczywiście ksiażka "Cmentarz szczurów". Zwycięzcom gratulujemy.

 

Książka "Cmentarz szczurów" to powieść edukacyjna, która porusza wiele problemów społecznych z jakimi spotykają się ludzie w każdym środowisku, w każdej firmie i w każdym kraju na świecie. Problemy te opisane są z dystansem i specyficznym poczuciem humoru. To poczucie humoru trzeba lubić i rozumieć. Jeśli podobają Ci się opowiadania Jaroslava Haska, Witolda Gombrowicza, filmy Woody'ego Allena lub specyficzny humor Monthy Pythona możesz odnaleźć wiele takich inspiracji autora w tej opowieści. Jest w tym opowiadaniu duch „Ferdydurke” i jest też duch orwellowskiego „Roku 1984”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (9)
PODOBNE TEMATY
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...
“Animated in Poland” na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym - nabór projektów
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do programu ANIMATED ...