Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 14.11.2012 A A A
„Little White Lies” ruszają w trasę koncertową
OLGA PLESIŃSKA

„Devil In Disguise”- debiutancki album grupy „Little White Lies” doczekał się swojej premiery. 25 listopada w toruńskim klubie Carpe Diem będziecie mieć okazję po raz pierwszy posłuchać na żywo utworów z tego krążka.


Little White Lies to polski zespół powstały niejako przez przypadek. Muzycy spotkali się raz na sali prób, żeby odreagować i narobić trochę hałasu dla zabawy. Po dwóch butelkach wina dorwali się do sprzętu i zaczęli improwizować. Ku ich zdziwieniu, bałagan jaki tworzyli kształtował się w spójną całość. Tej nocy powstał pomysł na Little White Lies – czyli minimalizm i energia w jednym. Od marca 2011 pracowali nad materiałem, używając jedynie gitary i automatu perkusyjnego. Przesterowane dźwięki, proste, monotonne bity, szybkie tempo, dwa ekspresyjne wokale, zaduch i erotyczne napięcie – tyle im potrzeba aby uwieść publikę.

 

W lutym ukończyli pracę nad swoim debiutanckim albumem „Devils In Disguise”. Płyta została nagrana i wyprodukowana przez Pawła Cieślaka (m.in. Tryp, Fonovel) w Hasselhoff Studio.

 

Występ w Toruniu będzie zarówno premierą, jak i początkiem ogólnopolskiej trasy koncertowej, która obejmie: Bytom, Łódź, Żyrardów, Lublin, Koszalin, Olsztyn, Toruń, Poznań, Sieradz, Radomsko oraz Ostrowiec Świętokrzyski. Trasa potrwa do 8 grudnia.

 

Toruński koncert odbędzie się pod patronatem naszej redakcji Kulturownia.pl.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Henry No Hurry wyrusza w trasę po schroniskach górskich!
Ekipę Wawrzyńca Dabtowskiego spotkacie na przełęczach górskich ...
Pamiętamy '44: zapowiedź płyty Michała Urbaniaka "For Warsaw With Love
For Warsaw with love to tytuł płyty Michała Urbaniaka, która ...
MUSIC WITH NO BORDERS
"Music with No Borders” to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie ...
DESTROYERS wraca na Śląsk po ponad 25 latach!
Destroyers to zespół, który szczyt popularności przeżywał ...