Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.11.2012 A A A
Renifer NiKO ratuje brata
INFORMACJA PRASOWA

23 listopada na ekrany kin powróci Niko, najbardziej odlotowy pomocnik Eskadry Świętego Mikołaja.  W nowych przygodach nieustraszonego rena, zatytułowanych „Renifer Niko ratuje brata”, nie zabraknie dubbingowych gwiazd pierwszego formatu. Wesołym bohaterom "Niko" swoich głosów użyczą, między innymi: Katarzyna Pakosińska, Stanisław Tym, Marcin Prokop, Anna Dereszowska, Jarosław Boberek i Artur Andrus. Udowodnią ostatnim niedowiarkom, że w Święta… ludzkim głosem mówią zwierzęta.


Marzenia Niko się spełniły – trafił do ekipy odlotowych reniferów Świętego Mikołaja. Jednak teraz czeka go zupełnie nowe wyzwanie. Już nie jest sam w domu. Pojawił się młodszy braciszek, który sprawia bohaterowi mnóstwo problemów. Ale kiedy niesforny reniferek zaginie, dzielny Niko stanie na czele wyprawy ratunkowej, mając do pomocy niezawodnych przyjaciół – wiewióra Juliusza i łasicę Wilmę.

 

W polskiej obsadzie dubbingowej „Renifer Niko ratuje brata” swój talent komiczny i… wokalny prezentują Artur Andrus, Katarzyna Pakosińska i Stanisław Tym. Powracają też gwiazdy pierwszej części filmu – Marcin Prokop i Anna Dereszowska, zaś Jarosław Boberek – słynny król Julian z „Madagaskaru” – zabłyśnie w równie zabawnej roli przemądrzałego wiewióra Juliusza.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia twórcy filmu przygotowali specjalną atrakcję dla dzieci i wszystkich, którzy odliczają dni do Wigilii. W nowym „Niko” można usłyszeć polską wersję popularnej piosenki „Jingle Bells”, napisaną przez Marka Robaczewskiego - autora przebojów z roztańczonych „Disco Robaczków” - i zaśpiewaną przez doborową ekipę w składzie: Artur Andrus, Katarzyna Pakosińska, Stanisław Tym, Anna Dereszowska, Jarosław Boberek i Marcin Prokop.

 

Ten film poleca sam Święty Mikołaj!

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy plakat „Młodego renifera Alexa"
Idealna propozycja na rodzinne Mikołajki! Przepiękna, urzekająca ...
Zostań Młodym Jurorem 37. Festiwalu Ale Kino!
Chcesz przeżyć niezwykłą filmową przygodę? Jesteś pasjonatem ...
Festiwal Komedii STOLICA 2019
W dniach 17 – 20 października 2019 r odbędzie się druga ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...