Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.11.2012 A A A
Renifer NiKO ratuje brata
INFORMACJA PRASOWA

23 listopada na ekrany kin powróci Niko, najbardziej odlotowy pomocnik Eskadry Świętego Mikołaja.  W nowych przygodach nieustraszonego rena, zatytułowanych „Renifer Niko ratuje brata”, nie zabraknie dubbingowych gwiazd pierwszego formatu. Wesołym bohaterom "Niko" swoich głosów użyczą, między innymi: Katarzyna Pakosińska, Stanisław Tym, Marcin Prokop, Anna Dereszowska, Jarosław Boberek i Artur Andrus. Udowodnią ostatnim niedowiarkom, że w Święta… ludzkim głosem mówią zwierzęta.


Marzenia Niko się spełniły – trafił do ekipy odlotowych reniferów Świętego Mikołaja. Jednak teraz czeka go zupełnie nowe wyzwanie. Już nie jest sam w domu. Pojawił się młodszy braciszek, który sprawia bohaterowi mnóstwo problemów. Ale kiedy niesforny reniferek zaginie, dzielny Niko stanie na czele wyprawy ratunkowej, mając do pomocy niezawodnych przyjaciół – wiewióra Juliusza i łasicę Wilmę.

 

W polskiej obsadzie dubbingowej „Renifer Niko ratuje brata” swój talent komiczny i… wokalny prezentują Artur Andrus, Katarzyna Pakosińska i Stanisław Tym. Powracają też gwiazdy pierwszej części filmu – Marcin Prokop i Anna Dereszowska, zaś Jarosław Boberek – słynny król Julian z „Madagaskaru” – zabłyśnie w równie zabawnej roli przemądrzałego wiewióra Juliusza.

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia twórcy filmu przygotowali specjalną atrakcję dla dzieci i wszystkich, którzy odliczają dni do Wigilii. W nowym „Niko” można usłyszeć polską wersję popularnej piosenki „Jingle Bells”, napisaną przez Marka Robaczewskiego - autora przebojów z roztańczonych „Disco Robaczków” - i zaśpiewaną przez doborową ekipę w składzie: Artur Andrus, Katarzyna Pakosińska, Stanisław Tym, Anna Dereszowska, Jarosław Boberek i Marcin Prokop.

 

Ten film poleca sam Święty Mikołaj!

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Delegacja leśnych mieszkańców rusza na ocalenie klimatu!
Kiedy zmiany klimatyczne nadchodzą wielkimi krokami, czas na ...
Kino w Trampkach w domu i na wakacjach
Instytut Kultury Miejskiej ponownie jest partnerem Festiwalu ...