Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 26.12.2012 A A A
Rodzinne spotkania z teatrem
KAROLINA KORYŃSKA
Źródło: www.powszechny.art.pl

Jak wspólnie z naszymi pociechami, w rodzinnym gronie zakończyć mijający rok? Teatr Powszechny w Warszawie oraz Fundacja Atelier zapraszają 30 grudnia 2012 roku na niezwykłe spotkanie ze sztuką teatralną. W ramach nowego cyklu „Rodzinne spotkania z Teatrem Powszechnym” zarówno rodzice i ich dzieci będą mogli oddać się rozrywce dostosowanej do swoich potrzeb i oczekiwań.


„Rodzinne spotkania z Teatrem Powszechnym” to jedyna tego typu impreza w Polsce gdzie w jednym miejscu i w tym samym czasie odbywają się równorzędnie dwa wydarzenia teatralne. Celem projektu jest rodzinna integracja oraz możliwość obcowania ze sztuką, zarówno dla najmłodszych, jak i tą skierowaną do nieco starszego odbiorcy. Zabierając nasze pociechy do teatru łączymy przyjemne z pożytecznym. Podczas spotkań z teatrem rodzice oglądają przygotowane dla nich spektakle, natomiast dzieci uczestniczą w warsztatach plastyczno- teatralnych prowadzonych przez wykwalifikowanych pedagogów, animatorów i artystów z Fundacji Atelier.

 

Impreza jest nie tylko okazją do wspólnego spędzania czasu, ale pretekstem do podnoszenia świadomości milusińskich. Poprzez spotkania ze sztuką nasze pociechy rozbudzają wyobraźnie oraz kształtują w sobie poczucie estetyki. Podczas warsztatów dzieci uczą się jak wyrażać swoje emocje za pomocą środków plastycznych połączonych z elementami ruchu i gry aktorskiej. „Rodzinne spotkania z Teatrem Powszechnym skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat.

 

Najbliższe spotkanie z twórczością artystyczną odbędzie się tuż przed Sylwestrem, 30 grudnia w Teatrze Powszechnym w Warszawie, podczas którego rodzice będą mogli zobaczyć sztukę teatralną w reżyserii Artura Barona Więcka pt. „Gdzie radość, tam cnota. Wariacje Tischnerowskie”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Teatr Zagra: „Republikę marzeń” oraz Koncert
Dzięki stopniowemu przywracaniu działalności instytucji kultury, ...
„INCOGNITO”
Jedną z największych zagadek wszech czasów jest szarawa, galaretowata ...
Teatr Wielki - Opera Narodowa ogłasza repertuar sezonu 2020/21
Przed nami 6 premier, 25 tytułów operowych i baletowych, szereg ...
SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie
Spektakle z  repertuaru IMKA LIGHT będzie można obejrzeć ...