Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 26.12.2012 A A A
Rodzinne spotkania z teatrem
KAROLINA KORYŃSKA
Źródło: www.powszechny.art.pl

Jak wspólnie z naszymi pociechami, w rodzinnym gronie zakończyć mijający rok? Teatr Powszechny w Warszawie oraz Fundacja Atelier zapraszają 30 grudnia 2012 roku na niezwykłe spotkanie ze sztuką teatralną. W ramach nowego cyklu „Rodzinne spotkania z Teatrem Powszechnym” zarówno rodzice i ich dzieci będą mogli oddać się rozrywce dostosowanej do swoich potrzeb i oczekiwań.


„Rodzinne spotkania z Teatrem Powszechnym” to jedyna tego typu impreza w Polsce gdzie w jednym miejscu i w tym samym czasie odbywają się równorzędnie dwa wydarzenia teatralne. Celem projektu jest rodzinna integracja oraz możliwość obcowania ze sztuką, zarówno dla najmłodszych, jak i tą skierowaną do nieco starszego odbiorcy. Zabierając nasze pociechy do teatru łączymy przyjemne z pożytecznym. Podczas spotkań z teatrem rodzice oglądają przygotowane dla nich spektakle, natomiast dzieci uczestniczą w warsztatach plastyczno- teatralnych prowadzonych przez wykwalifikowanych pedagogów, animatorów i artystów z Fundacji Atelier.

 

Impreza jest nie tylko okazją do wspólnego spędzania czasu, ale pretekstem do podnoszenia świadomości milusińskich. Poprzez spotkania ze sztuką nasze pociechy rozbudzają wyobraźnie oraz kształtują w sobie poczucie estetyki. Podczas warsztatów dzieci uczą się jak wyrażać swoje emocje za pomocą środków plastycznych połączonych z elementami ruchu i gry aktorskiej. „Rodzinne spotkania z Teatrem Powszechnym skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat.

 

Najbliższe spotkanie z twórczością artystyczną odbędzie się tuż przed Sylwestrem, 30 grudnia w Teatrze Powszechnym w Warszawie, podczas którego rodzice będą mogli zobaczyć sztukę teatralną w reżyserii Artura Barona Więcka pt. „Gdzie radość, tam cnota. Wariacje Tischnerowskie”.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wojownik: premiera już w ten weekend
Teatr Pieśń Kozła we Wrocławiu zaplanował premierowe spektakle ...
23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
Głównymi bohaterami tegorocznej edycji festiwalu będą artyści ...
24. Konfrontacje Teatralne
Trwa 24. edycja Konfrontacji Teatralnych. Przed nami tydzień ...
„Imię” w Teatrze Studio Buffo
W Teatrze Studio Buffo na stałe zagościła inscenizacja francuskiej ...