Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 08.01.2020 A A A
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
INFORMACJA PRASOWA

Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, bo tak nazywa się nadchodzące 16 stycznia br. rozszerzenie, wprowadzi nową przygodę, przedmioty i przeciwników do pokonania. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają dostęp do nowego DLC 2 dni wcześniej.


Rozszerzenie Kraken dodaje nowy wątek fabularny, który przenosi gracza na obrzeża Jericho City - do VBS Krakow, starego wojskowego lotniskowca, zaadaptowanego na miejsce schronienia dla bogatych i sławnych. Wraz z kolejnymi godzinami rozgrywki w nowej lokacji, na graczy czeka nowa broń, implanty i zbroje do odkrycia i wykonania. Pirackie roboty bojowe, zaburzone systemy zabezpieczeń i imponujący nowy boss - każda przeszkoda będzie wymagać unikalnej mechaniki walki. Walcz do ostatniej kropli krwi i odkryj tajemnicę, którą skrywa opuszczony statek wojskowy.

 

Gracze posiadający przepustkę sezonową otrzymają wcześniejszy dostęp do DLC na 48 godzin przed oficjalną premierą, 14 stycznia br.

 

The Surge 2 jest trzecioosobową grą action RPG, osadzoną w ponurej przyszłości, na skraju przepaści ludzkiej cywilizacji. Najważniejszym zadaniem w grze jest pokonywanie przeciwników, by ulepszać swoje umiejętności i potężny egzoszkielet, który pozwoli przetrwać. Wraz z The Surge 2 powracają szybkie, skomplikowane walki, w których liczy się nie tylko obrana taktyka, ale i stale ulepszany sprzęt, z którym gracz porwie się na przeciwników. Wiele systemów zostało zaprojektowanych od podstaw, aby dostarczyć najlepsze emocje graczom – niezależnie czy wybiorą skrupulatnie zaplanowane ataki na odległość, czy styl zmasowanego ataku bezpośredniego na przeciwnika.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Nagrodzony w Cannes najnowszy film Alberta Serry od dziś w kinach
Albert Serra to twórca, który bezustannie prowokuje widzów, ...
Patryk Vega wraca do mocnego kina pokroju „Pitbulla" i „Służb specjalnych"
Autor filmowych bestsellerów, królów box office i najgłośniejszych ...
Seks, kłamstwa i gadająca ryba. "Maggie" już w kinach!
Niebanalna propozycja na letnie popołudnie: na polskie ekrany ...