Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
DZIKOŚĆ SERC - celebracja równonocy
A A A
Data imprezy: 25.03.2023 | Miasto: WarszawaAutor: SoundWalk

Uczcijmy równonoc wiosenną muzyką i tańcem! Spotkajmy się w naturalnym transie i głębokim czuciu, we wspólnym rytmie i wibracji, w ogniu i dzikości naszych serc by razem poczuć krążącą w nas życiodajną energię i moc wspólnej kreacji. Rozpoczniemy w kręgu, przy ceremonialnym kakao, w poczuciu obecności, jedności i bliskości. Przestrzenią ceremonii zaopiekuje się Chryscina Siuchykava. W subtelnym prowadzeniu Joanny Dorębskiej poruszymy nasze ciała do tańca, powoli zanurzając się w kreowanej na żywo i inicjowanej wspólną energią muzyce.

 

Plemienne i transowe brzmienia w połączeniu z medycyną kakao wprawią Nas w hipnotyczny i zmysłowy nastrój, sprzyjając doświadczaniu i pogłębionemu odczuwaniu. Dźwięki wypływające z etnicznych instrumentów, komponowane przy użyciu technik live loopingu zaserwuje nam SoundWalk. O efekty wizualne w analogowej kreacji zadba Dorota Popiel ( Liquidacje) kolorując i ubarwiając przestrzeń naszej ekspresji. Nasze spotkanie zwieńczymy kręgiem i wspólnym jam session, w którym pozwolimy wybrzmieć temu, co w Nas i między Nami, temu czym wibrujemy i czym pragniemy się dzielić.

 

Zjednoczmy się w dźwiękach, tańcu, obecności i wspólnej celebracji Życia. Spotkajmy się w głębokim połączeniu z Sobą w dzikości i swobodzie wyrazu. Przywitajmy i przywołajmy Słońce w poczuciu wspólnoty, wolności i swobody. W umiłowaniu Siebie, Świata i wszelkiego stworzenia


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

chrys.kava@gmail.com
tomasz.chodnik@gmail.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy