Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 08.03.2023 A A A
CD PROJEKT RED i GOG zagrają charytatywnie dla Turcji i Syrii
Redakcja
Źródło: CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED i GOG wezmą udział w międzynarodowym streamie charytatywnym "Playing for Türkiye and Syria" — inicjatywie stworzonej przez organizacje Global Game Jam oraz Women in Games. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną w całości przekazane wybranym organizacjom niosącym pomoc humanitarną ofiarom trzęsienia ziemi, które miało miejsce w regionie w lutym tego roku.


Dwudziestoczterogodzinny stream, w którym wezmą udział przedstawiciele i przedstawicielki branży gier, rozpocznie się się 16 marca 2023 roku o godzinie 11:00. Wśród planowanych atrakcji są m.in. rozgrywka na żywo w popularne tytuły gier wideo, rozmowy z twórcami i twórczyniami gier oraz znanymi osobistościami internetowymi, a także okazje do zdobycia nagród. CD PROJEKT RED reprezentować będzie Paweł Sasko, który w studiu pełni funkcje Quest Directora. Wydarzenie będzie można oglądać na oficjalnym kanale Global Game Jam oraz Women in Games w serwisie Twitch oraz jako restream na kanałach firm i osób uczestniczących.

 

CD PROJEKT RED i GOG, wspólnie z organizacjami Global Game Jam i Women in Games oraz wszystkimi uczestnikami akcji, serdecznie zapraszają wszystkich do oglądania, a całą branżę gier — do przyłączenia się do wydarzenia.

 

Źródło: CD PROJEKT RED

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
John Wick 4 rozbił bank. Najlepsze otwarcie w Polsce i na świecie!
Od 24 marca „John Wick 4" rozgościł się w kinach na całego. ...
Rusza kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego KIFF
Festiwal filmów krótkometrażowych KIFF (Kick-Off International ...
Prezentujemy przegląd pięciu najmocniejszych slasherów ostatnich lat
Wielu z nas lubi chodzić do kina, żeby się bać. Po prostu ...