Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 26.03.2024 A A A
CYBERPUNK 2077 do wypróbowania za darmo!
Redakcja
Źródło: CD Project RED

CD PROJEKT RED zapowiada bezpłatny weekend z grą Cyberpunk 2077 na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X. Night City otworzy się dla wszystkich graczy na konsolach obecnej generacji już 28 marca 2024 r.


Wszystkie osoby zainteresowane Cyberpunkiem 2077, które dotychczas nie miały okazji poznać historii V, będą mogły wypróbować go teraz za darmo na konsolach najnowszej generacji. To znakomita okazja, by zanurzyć się w fascynującym świecie mrocznej przyszłości i przekonać się, jak wiele do zaoferowania ma wielokrotnie nagradzany tytuł od studia CD PROJEKT RED.

 

Darmowa wersja próbna Cyberpunka 2077 będzie dostępna od 28 marca od godziny 16:00 do 1 kwietnia godz. 9:00 czasu środkowoeuropejskiego i zaoferuje 5 godzin niczym nieskrępowanej rozgrywki. Zagrać w nią będą mogli wszyscy posiadacze konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X, bez żadnych dodatkowych opłat i subskrypcji.

 

Darmowa wersja próbna obejmuje Cyberpunka 2077 w jego ostatecznej formie — w jej ramach gracze zyskają dostęp do podstawowej wersji gry wraz ze wszystkimi dotychczasowymi aktualizacjami — w tym Aktualizacją 2.0, w skład której wchodzi szereg fundamentalnych zmian i nowych elementów rozgrywki, takich jak zmienione drzewka atutów i umiejętności, nowy system policji, jazda bojowa i nie tylko. Do tego należy doliczyć wszystkie nowości dodane wraz z Aktualizacja 2.1, m.in. w pełni funkcjonalne metro, radioport służący do swobodnego słuchania muzyki ze stacji radiowych dostępnych w grze, a także nowe pojazdy. Po zakończeniu bezpłatnej wersji próbnej gracze będą mogli bez żadnych przeszkód przenieść swój postęp w rozgrywce do pełnej wersji.

 

Źródło informacji: CD Project RED

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Afrykańskie Nowe Fale w programie 24. MFF mBank Nowe Horyzonty
Stara zasada promocji głosi, że „lepiej nie zaczynać od ...
Pierwsze francuskie produkcje Warner Bros. Discovery dla platformy streamingowej Ma
Warner Bros. Discovery zaprezentowało trzy pierwsze francuskie ...
New York, New York - poczuj się jak w amerykańskiej stolicy sztuki w sercu Warszawy
American dream może się spełnić? Historie polskich artystów ...