Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.02.2013 A A A
Pittacus Lore powraca
INFORMACJA PRASOWA

Kolejny tom bestsellerowej serii Dziedzictwa Loryjskie ukaże się nakładem wydawnictwa G+J Książki 20 lutego br. Czy dojdzie do wojny, która zadecyduje o losie naszej planety?


Dziedzictwa Loryjskie to bestsellerowy cykl science-fiction autorstwa niejakiego Pittacusa Lore, który roztacza wokół swojej osoby aurę tajemnicy. Utrzymuje, że posiada niezwykłe moce i przybył na naszą planetę dwanaście lat temu. Dotychczas w serii wydanej przez G+J Książki ukazały się następujące tytuły: „Jestem Numerem Cztery”, „Moc sześciorga”, „Zaginiona kartoteka. Numer Dziewięć”, „Zaginiona kartoteka. Numer Sześć”.

 

O autorze:
Pittacus Lore – pseudonim literacki duetu pisarskiego, który tworzą James Fray ("Milion małych kawałków") oraz Jobie Hughes. Pittacus Lore, jak sam twierdzi, jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu inni mogą tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich reszta ludzi nigdy nie zobaczy. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...