Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.02.2013 A A A
Pittacus Lore powraca
INFORMACJA PRASOWA

Kolejny tom bestsellerowej serii Dziedzictwa Loryjskie ukaże się nakładem wydawnictwa G+J Książki 20 lutego br. Czy dojdzie do wojny, która zadecyduje o losie naszej planety?


Dziedzictwa Loryjskie to bestsellerowy cykl science-fiction autorstwa niejakiego Pittacusa Lore, który roztacza wokół swojej osoby aurę tajemnicy. Utrzymuje, że posiada niezwykłe moce i przybył na naszą planetę dwanaście lat temu. Dotychczas w serii wydanej przez G+J Książki ukazały się następujące tytuły: „Jestem Numerem Cztery”, „Moc sześciorga”, „Zaginiona kartoteka. Numer Dziewięć”, „Zaginiona kartoteka. Numer Sześć”.

 

O autorze:
Pittacus Lore – pseudonim literacki duetu pisarskiego, który tworzą James Fray ("Milion małych kawałków") oraz Jobie Hughes. Pittacus Lore, jak sam twierdzi, jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu inni mogą tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich reszta ludzi nigdy nie zobaczy. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...
Nagroda Literacka GDYNIA w Mieście Słowa 2019
Nagrodzie Literackiej GDYNIA, po raz kolejny, towarzyszy festiwal ...
Co naprawdę wydarzyło się w willi Polańskich 9 sierpnia 1969?
Za dwa dni minie 50 lat od chwili, kiedy Charles Manson zleca ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...