Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.02.2013 A A A
Pittacus Lore powraca
INFORMACJA PRASOWA

Kolejny tom bestsellerowej serii Dziedzictwa Loryjskie ukaże się nakładem wydawnictwa G+J Książki 20 lutego br. Czy dojdzie do wojny, która zadecyduje o losie naszej planety?


Dziedzictwa Loryjskie to bestsellerowy cykl science-fiction autorstwa niejakiego Pittacusa Lore, który roztacza wokół swojej osoby aurę tajemnicy. Utrzymuje, że posiada niezwykłe moce i przybył na naszą planetę dwanaście lat temu. Dotychczas w serii wydanej przez G+J Książki ukazały się następujące tytuły: „Jestem Numerem Cztery”, „Moc sześciorga”, „Zaginiona kartoteka. Numer Dziewięć”, „Zaginiona kartoteka. Numer Sześć”.

 

O autorze:
Pittacus Lore – pseudonim literacki duetu pisarskiego, który tworzą James Fray ("Milion małych kawałków") oraz Jobie Hughes. Pittacus Lore, jak sam twierdzi, jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu inni mogą tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich reszta ludzi nigdy nie zobaczy. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Pytanie o obecność ojca
Ojciec w życiu dziecka jest zawsze ważny – niezależnie od ...
Poza prawdą /Premiera książki/
Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł. ...
Nowa data i formuła Big Book Festival 2020
Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się ...
Ani kroku w tył, czyli dlaczego niektórych rzeczy nie da się uprościć i co z tego wynika
Co mają ze sobą wspólnego pułapka na myszy i wić bakterii? ...