Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 17.04.2013 A A A
"Biały Labirynt" już w księgarniach
REDAKCJA

W zeszłym tygodniu ukazała się na rynku księgarskim debiutacka książka Małgorzaty Goludy zatytułowana "Biały Labitynt". Tytuł dołączy do takich popularnej wśród młodzieży tytułów, jak: "Pamiętnik narkomanki" Barbary Rosiek czy klasyki gatunku "My, dzieci z dworca ZOO" Kaia Hermanna i Horsta Riecka, odnoszących się do tematu narkotyków i narkomanii wśród nastolatków. Książka ukazała się pod patronatem redakcji Kulturownia.pl.


We wstępie Róża Czerniawska-Karcz tak pisze o "Białym Labiryncie":

"Sądząc po statystykach i wpisach na forach internetowych, temat jest niezwykle aktualny. "Biały Labirynt" włącza się w ten nurt (tematu narkomanii - przyp. red.) nie tylko swoją treścią, ale też interesującą formą – zbeletryzowaną historią młodej narkomanki, opowiedzianą bez patosu, najzwyczajniej, a przecież przejmująco, językiem samej bohaterki, która (optymistyczne!) poradziła sobie z nałogiem, wydostając się z "białego labiryntu".

 

Małgorzata Glouda – szczecinianka o wielu talentach: poetka, pisarka, uzdolniona plastyczka i tancerka. Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 2011 roku należy do Koła Kandydatów Związku Literatów Polskich Oddziału w Szczecinie. Wydała tomik poezji "Droga" i opowiadanie "Szkoła Czasu".

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Można już zgłaszać książki do IX edycji Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza
Można już przesyłać zgłoszenia do dziewiątej edycji Nagrody ...
Wiedźmin: Oficjalna księga kucharska już dostępna!
CD PROJEKT RED we współpracy z Nerds' Kitchen Creations i wydawnictwem ...
Recenzja książki www.1944.waw.pl
Niedawno przeczytałem nową książkę Marcina Ciszewskiego ...
Czy Powstanie Warszawskie mogło skończyć się zwycięstwem?
Powstanie Warszawskie i jego skutki to do dziś najgłębsza ...