Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.08.2014 A A A
Przygotuj się do szkoły z Matrasem!
INFORMACJA PRASOWA

W księgarniach Matras pełną parą ruszyła już Akcja Edukacja. Rodzice mogą przygotować swoje dzieci do powitania roku szkolnego w pełnym rynsztunku: podręczniki (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum), artykuły i pomoce szkolne. Podręczniki w atrakcyjnych cenach, artykuły i pomoce szkolne z co najmniej 20% rabatem, także przy zakupie online.


„W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Matras i matras.pl stara się zapewnić najlepsze ceny podręczników. Rozumiemy jednak jak poważny i ważny to wydatek dla budżetów rodzinnych, dlatego staramy się zapewnić atrakcyjne ceny.” –mówi Mariusz Rutowicz, Prezes Zarządu Matras S.A. W ponad 170 księgarniach Matras na terenie całego kraju oraz w księgarni internetowej matras.pl można zakupić w korzystnych cenach podręczniki do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Matras zadbał także o bardzo atrakcyjną ofertę artykułów i pomocy szkolnych, od tych kluczowych, jak plecaki, zeszyty czy piórniki i przybory szkolne do uzupełniających jak słowniki, bidony i pudełka na lunch. Co więcej, każdy zakup o wartości minimum 49 zł brutto w księgarniach Matras i na matras.pl, poczyniony do 14 września 2014 może wziąć udział w losowaniu w Wielkiej Loterii Matras. Nagrody są warte wysiłku rejestracji i zgłoszenia swoich zakupów: samochód Peugeot 308 SW – nagroda główna, zestawy: tablet i smartfon, rowery Kross i bony zakupowe Matras o wartości 300 zł.

 

W ostatnich dniach sieć Matras otworzyła dwie nowe księgarnie w centrach handlowych!

 

Sieć księgarni Matras nadal dynamicznie się rozwija. 8 sierpnia swoje podwoje otworzyła Księgarnia w CH Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a 16 sierpnia także księgarnia Matras w CH Blue City w Warszawie. Z blisko 180 księgarni już ponad 100 znajduje się na terenie Centrów Handlowych.

 

Dwie nowe lokalizacje: Księgarnia Matras w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu i w CH Blue City w Warszawie to nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane księgarnie. Klienci mają łatwy dostęp do interesującej ich literatury w działach: od literatury faktu, poprzez literaturę historyczną, beletrystykę, poradniki, aż do książek dla dzieci i stoisko papiernicze. Nowe Księgarnie Matras to także dobry adres dla poszukujących podręczników i pomocy szkolnych.

 

Na terenie obu księgarni znajdują się punkty Info z dostępem do księgarni internetowej Matras.pl. Łączna powierzchnia dwóch nowych księgarni to 262 m2. „Sieć Matras utrzymuje wysoką dynamikę rozwoju. Kolejne nowe księgarnie Matras w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu oraz w CH Blue City w Warszawie są tego przykładem. Jesteśmy obecni już w większości dużych Centrów Handlowych na terenie Polski. W samej Warszawie mamy 17 księgarni w takich obiektach. Koncentrujemy się na lokalizacjach zapewniających duży ruch.” – mówi Mariusz Rutowicz, Prezes Zarządu Matras S.A. Obecnie sieć Matras to blisko 180 księgarni na terenie całej Polski. W tym roku Matras przekroczył granicę 100 księgarni zlokalizowanych na terenie centrów handlowych. Obecnie ma już 103 księgarnie w centrach handlowych, łącznie zajmują one powierzchnię 14 037 m2. Tylko w 2013 roku Matras otworzył aż 14 księgarni na terenie centrów handlowych, a od początku tego roku 6 księgarni w CH (Elbląg, CH Ogrody; Marki M1; Kraków, Dworzec PKP; Kalisz, Galeria Amber; Wrocław, Pasaż Grunwaldzki; Warszawa, CH Blue City). Księgarnie Matras stały się wyjątkowymi miejscami, w których można miło spędzić czas, znaleźć zarówno bestsellery jak i pozycje z klasyki. Coraz lepsza współpraca z wydawcami skutkuje wyjątkowo bogatą i interesującą ofertą książek oraz atrakcyjnymi rabatami dla klientów. W księgarniach Matras, tylko w tym roku odbyło się już ponad 50 spotkań autorskich, co stwarza wysublimowaną atmosferę wokół poszukiwania i zakupu książek i jest często jedyną okazją na spotkanie ze swoim ulubionym autorem.

 

Już wkrótce spotkania autorskie w nowo otwartych księgarniach.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (2)
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...