Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.08.2014 A A A
Przygotuj się do szkoły z Matrasem!
INFORMACJA PRASOWA

W księgarniach Matras pełną parą ruszyła już Akcja Edukacja. Rodzice mogą przygotować swoje dzieci do powitania roku szkolnego w pełnym rynsztunku: podręczniki (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum), artykuły i pomoce szkolne. Podręczniki w atrakcyjnych cenach, artykuły i pomoce szkolne z co najmniej 20% rabatem, także przy zakupie online.


„W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Matras i matras.pl stara się zapewnić najlepsze ceny podręczników. Rozumiemy jednak jak poważny i ważny to wydatek dla budżetów rodzinnych, dlatego staramy się zapewnić atrakcyjne ceny.” –mówi Mariusz Rutowicz, Prezes Zarządu Matras S.A. W ponad 170 księgarniach Matras na terenie całego kraju oraz w księgarni internetowej matras.pl można zakupić w korzystnych cenach podręczniki do szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Matras zadbał także o bardzo atrakcyjną ofertę artykułów i pomocy szkolnych, od tych kluczowych, jak plecaki, zeszyty czy piórniki i przybory szkolne do uzupełniających jak słowniki, bidony i pudełka na lunch. Co więcej, każdy zakup o wartości minimum 49 zł brutto w księgarniach Matras i na matras.pl, poczyniony do 14 września 2014 może wziąć udział w losowaniu w Wielkiej Loterii Matras. Nagrody są warte wysiłku rejestracji i zgłoszenia swoich zakupów: samochód Peugeot 308 SW – nagroda główna, zestawy: tablet i smartfon, rowery Kross i bony zakupowe Matras o wartości 300 zł.

 

W ostatnich dniach sieć Matras otworzyła dwie nowe księgarnie w centrach handlowych!

 

Sieć księgarni Matras nadal dynamicznie się rozwija. 8 sierpnia swoje podwoje otworzyła Księgarnia w CH Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a 16 sierpnia także księgarnia Matras w CH Blue City w Warszawie. Z blisko 180 księgarni już ponad 100 znajduje się na terenie Centrów Handlowych.

 

Dwie nowe lokalizacje: Księgarnia Matras w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu i w CH Blue City w Warszawie to nowoczesne i funkcjonalnie zaprojektowane księgarnie. Klienci mają łatwy dostęp do interesującej ich literatury w działach: od literatury faktu, poprzez literaturę historyczną, beletrystykę, poradniki, aż do książek dla dzieci i stoisko papiernicze. Nowe Księgarnie Matras to także dobry adres dla poszukujących podręczników i pomocy szkolnych.

 

Na terenie obu księgarni znajdują się punkty Info z dostępem do księgarni internetowej Matras.pl. Łączna powierzchnia dwóch nowych księgarni to 262 m2. „Sieć Matras utrzymuje wysoką dynamikę rozwoju. Kolejne nowe księgarnie Matras w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu oraz w CH Blue City w Warszawie są tego przykładem. Jesteśmy obecni już w większości dużych Centrów Handlowych na terenie Polski. W samej Warszawie mamy 17 księgarni w takich obiektach. Koncentrujemy się na lokalizacjach zapewniających duży ruch.” – mówi Mariusz Rutowicz, Prezes Zarządu Matras S.A. Obecnie sieć Matras to blisko 180 księgarni na terenie całej Polski. W tym roku Matras przekroczył granicę 100 księgarni zlokalizowanych na terenie centrów handlowych. Obecnie ma już 103 księgarnie w centrach handlowych, łącznie zajmują one powierzchnię 14 037 m2. Tylko w 2013 roku Matras otworzył aż 14 księgarni na terenie centrów handlowych, a od początku tego roku 6 księgarni w CH (Elbląg, CH Ogrody; Marki M1; Kraków, Dworzec PKP; Kalisz, Galeria Amber; Wrocław, Pasaż Grunwaldzki; Warszawa, CH Blue City). Księgarnie Matras stały się wyjątkowymi miejscami, w których można miło spędzić czas, znaleźć zarówno bestsellery jak i pozycje z klasyki. Coraz lepsza współpraca z wydawcami skutkuje wyjątkowo bogatą i interesującą ofertą książek oraz atrakcyjnymi rabatami dla klientów. W księgarniach Matras, tylko w tym roku odbyło się już ponad 50 spotkań autorskich, co stwarza wysublimowaną atmosferę wokół poszukiwania i zakupu książek i jest często jedyną okazją na spotkanie ze swoim ulubionym autorem.

 

Już wkrótce spotkania autorskie w nowo otwartych księgarniach.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (2)
PODOBNE TEMATY
Pytanie o obecność ojca
Ojciec w życiu dziecka jest zawsze ważny – niezależnie od ...
Poza prawdą /Premiera książki/
Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł. ...
Nowa data i formuła Big Book Festival 2020
Ósmy międzynarodowy Duży Festiwal Czytania odbędzie się ...
Ani kroku w tył, czyli dlaczego niektórych rzeczy nie da się uprościć i co z tego wynika
Co mają ze sobą wspólnego pułapka na myszy i wić bakterii? ...