Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.11.2016 A A A
Książka "Jak zabiłam swojego raka"
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

To historia fotografki gwiazd Ani Szubert, która wygrała wojnę z chłoniakiem, a walkę tę dokumentowała bez żadnej cenzury w mediach społecznościowych. Była nazywana“najradośniejszą pacjentką onkologii”. To jednak tylko jedna strona medalu, jej historia - duchowej przemiany i wygranej walki z rakiem - ma też wiele smutnych wątków, o których zdecydowała się opowiedzieć PIOTROWI MIEŚNIKOWI (autorowi książki “Wyznania hieny. Jak to się robi w brukowcu”). Ania w książce zwierzyła się m.in. z tego, że: rak tak naprawdę był czymś... najlepszym co przydarzyło jej się w życiu, ponadto, że była uzależniona od morfiny i leków przeciwbólowych, mężczyźni w jej życiu często mieli na nią gorszy wpływ niż śmiertelna choroba, seks w chorobie nowotworowej ma szczególny smak, wielu hejterów życzyło jej śmierci, gdy walczyła z chłoniakiem.


Ta książka ma charakter uniwersalnej opowieści o nieszczęściu, walce i zwycięstwie.

 


Ania Szubert - fotografka gwiazd i internetowa celebrytka, której walkę z nowotworem relacjonowaną w mediach społecznościowych śledziła z zapartym tchem cała Polska. Tę walkę Ania wygrała, ale w książce ujawnia, że nie była to jedyna na  śmierć i życie, którą toczyła. "Jak zabiłam swojego raka" to opowieść nie tylko o bólu i cierpieniu na oddziale onkologicznym, ale także o mężczyznach gorszych niż rak i świecie celebryckiej Warszawki oraz katharsis Ani i nadziei, jaką ta historia niesie dla wielu z nas.

 


Piotr Mieśnik - dziennikarz, scenarzysta. Był wydawcą m.in. w Gazeta.pl, TVN24.pl, zastępcą redaktora naczelnego Fakt.pl, dziennikarzem w "Trybunie" i tygodniku "NIE". Aktualnie pracuje w miesięczniku "LOGO". Autor książki "Wyznania hieny".

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nominacje do Nagrody Gombrowicza
Spośród stu pięciu książek zgłoszonych w tym roku do Nagrody ...
Poeta uwolniony. Zmiany organizacyjne Festiwalu Europejski Poeta Wolności 2020
Wraz ze zmianą warunków organizacji wydarzeń kulturalnych ...
Pytanie o obecność ojca
Ojciec w życiu dziecka jest zawsze ważny – niezależnie od ...
Poza prawdą /Premiera książki/
Miłość Adama do Antoniny skończyła się nagle. Odszedł. ...