Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.11.2016 A A A
Książka "Jak zabiłam swojego raka"
INFORMACJA PRASOWA
fot. MATERIAŁ PRASOWY

To historia fotografki gwiazd Ani Szubert, która wygrała wojnę z chłoniakiem, a walkę tę dokumentowała bez żadnej cenzury w mediach społecznościowych. Była nazywana“najradośniejszą pacjentką onkologii”. To jednak tylko jedna strona medalu, jej historia - duchowej przemiany i wygranej walki z rakiem - ma też wiele smutnych wątków, o których zdecydowała się opowiedzieć PIOTROWI MIEŚNIKOWI (autorowi książki “Wyznania hieny. Jak to się robi w brukowcu”). Ania w książce zwierzyła się m.in. z tego, że: rak tak naprawdę był czymś... najlepszym co przydarzyło jej się w życiu, ponadto, że była uzależniona od morfiny i leków przeciwbólowych, mężczyźni w jej życiu często mieli na nią gorszy wpływ niż śmiertelna choroba, seks w chorobie nowotworowej ma szczególny smak, wielu hejterów życzyło jej śmierci, gdy walczyła z chłoniakiem.


Ta książka ma charakter uniwersalnej opowieści o nieszczęściu, walce i zwycięstwie.

 


Ania Szubert - fotografka gwiazd i internetowa celebrytka, której walkę z nowotworem relacjonowaną w mediach społecznościowych śledziła z zapartym tchem cała Polska. Tę walkę Ania wygrała, ale w książce ujawnia, że nie była to jedyna na  śmierć i życie, którą toczyła. "Jak zabiłam swojego raka" to opowieść nie tylko o bólu i cierpieniu na oddziale onkologicznym, ale także o mężczyznach gorszych niż rak i świecie celebryckiej Warszawki oraz katharsis Ani i nadziei, jaką ta historia niesie dla wielu z nas.

 


Piotr Mieśnik - dziennikarz, scenarzysta. Był wydawcą m.in. w Gazeta.pl, TVN24.pl, zastępcą redaktora naczelnego Fakt.pl, dziennikarzem w "Trybunie" i tygodniku "NIE". Aktualnie pracuje w miesięczniku "LOGO". Autor książki "Wyznania hieny".

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Jeszcze bogatszy program. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® zbliżają się ...
Olga Hund laureatką Nagrody Gombrowicza
Olga Hund, autorka książki „Psy ras drobnych”, została ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
Jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i ...