Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 05.10.2023 A A A
VI Festiwal Komedii STOLICA
Redakcja
Materiał organizatorów

Już 12 października 2023 r. rozpocznie się VI edycja warszawskiego Festiwalu Komedii STOLICA. Przez 4 dni w Dzielnicowym Ośrodku Kultury URSYNÓW, przy ul. Kajakowej 12B będzie można zobaczyć przedstawienia improwizowane dla dzieci i dorosłych, uczestniczyć w wieczorze stand-upu oraz obejrzeć przedstawienia kabaretowe. Nie zabraknie także kultowego PKS-u czyli Przeglądu Kabaretów STOLICA.


Pierwszego dnia (12.10), na otwarcie festiwalu o 19.30 odbędą się improwizacje w wykonaniu grupy "Improłajzers" w składzie: Joanna Kołaczkowska (HRABI), Tomasz Majer (HRABI), Beata Różalska, Antoni Machoń, Michał Głowacki.

 

Drugi dzień (13.10) to wieczór Stand-up, który startuje o 18.30, z udziałem: Pawła Reszeli, Kuby Dąbrowskiego, Piotra Wojteczka i uczestników Open Mic`a.

 

Trzeciego dnia (14.10 godz. 14.00) organizatorzy zaplanowali Warsztaty Komedii z elementami improwizacji, a o godz. 17.00, odbędzie się Przegląd Kabaretów STOLICA czyli PKS. W Przeglądzie udział wezmą kabarety: Pomoże, Twins+ oraz Klub Szyderców BIS. Na deser odbędzie się występ laureata PKS-u z 2022 roku czyli Kabaretu Pomoże.

 

Ostatniego dnia (15.10) o godz. 12.00 odbędą Improwizacje dla dzieci w wykonaniu Teatru Afront, a na finał o godz. 18.00 wystąpi - prawdziwa wisienka na kabaretowym torcie Festiwalu Komedii STOLICA 2023 - Kabaret Jurki.

 

Organizatorem instytucjonalnym Festiwalu jest DOK Ursynów. Partnerami wydarzenia są Samorząd Województwa Mazowieckiego i Urząd Dzielnicy Ursynów. Sponsorem jest sklep militaria.pl, a patronatem medialnym STOLICĘ objęła redakcja portalu kulturownia.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
O sztuce i naturze inaczej – nowy festiwal teatrów tańca (już za miesiąc w Warszawie)
Stowarzyszenie Artystyczne Po:ruszeni zaprasza wszystkich miłośników ...
XIX Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania 2023
„Korzenie tańca” będą hasłem tegorocznego XIX Międzynarodowego ...
Zakończył się V Festiwal Komedii STOLICA
Niezapomniane występy odbywające przy pełnych salach wypełnionych ...
V jubileuszowy Festiwal Komedii STOLICA
Wielkimi krokami i w radosnych podskokach zbliża się czas pełny ...