Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 18.11.2021 A A A
Publiczność wybiera swój film na festiwalu KIFF w KinoGram
Redakcja
Fot. Materiał prasowy

Od dzisiaj do końca listopada publiczność może głosować i wybrać swój film krótkometrażowy na KinoGram International Film Festival w Fabryce Norblina.  Zdobywców Nagrody Publiczności oraz nagród jury festiwalu poznamy na Gali Wręczenia Nagród KIFF 30 listopada 2021 w kinie KinoGram.


KIFF to niezależny międzynarodowy festiwal filmów krótkometrażowych, na który swoje filmy nadesłali twórcy z całego świata.  Selekcja KIFF wskazała TOP15 festiwalowych obrazów, na które może głosować publiczność w KinoGram. Filmy, spośród których Widzowie wyłonią swojego zwycięzcę pokazywane są na wielkim ekranie w foyer kina Fabryki Norblina codziennie od 10.00 do 24.00. W dniach 22 i 23 listopada w godz. 9.00 -12.00 i 22.00 - 23.00 będzie je można obejrzeć również na ekranie w jednej z sal kinowych KinoGram.

 

- Wystarczy przyjść do KinoGram, zobaczyć filmy i oddać swój głos.  – mówi Anna Zoll, dyrektorka i twórczyni festiwalu - to unikalna okazja, aby mieć wpływ na wybór Nagrody Publiczności. Głosowanie jest proste - filmy oznaczone są literami, na karteczce trzeba wpisać literę reprezentującą dany film i wrzucić do szklanego pojemnika przy ekranie we foyer kina.

 

Poza Nagrodą Publiczności na KIFF przyznane zostaną regulaminowe nagrody, których zdobywców wyłoni jury złożone ze znanych i nagradzanych polskich filmowców i producentów: Katarzyny Adamik, Magdaleny Łazarkiewicz, Dariusza Jabłońskiego i Piotra Jaxy.

 

Wszystkie nagrody zostaną ogłoszone i wręczone 30 listopada 2021 na Gali KIFF w KinoGram.

 

Międzynarodowy Festiwal Filmowy KinoGram (KIFF) został stworzony przez kino KinoGram – miejsce w fascynującej postindustrialnej przestrzeni dawnej Fabryki Norblina w Warszawie, skupiające się na kulturze, gdzie można spotkać najlepszych polskich twórców filmowych i ludzi przemysłu z ich lekcjami mistrzowskimi i wykładami – również dzięki bliskiej współpracy z Gildią Reżyserów Polskich. To tutaj odbywają się premiery filmowe, panele dyskusyjne oraz retransmisje wydarzeń kulturalnych.

 

Źródło: Informacja prasowa

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
33. Festiwal Mozartowski w Warszawie i w Wiedniu
Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc stale współtworzyć konstelację ...
„Tyle co nic” głównym zwycięzcą festiwalu Prowincjonalia 2024
W dniach 17-20 kwietnia we Wrześni odbyła się 29. Edycja Ogólnopolskiego ...
„Jedno życie” zobaczymy jako film otwarcia przeglądu filmowego Kino Na Granicy w Cieszynie
Uroczysta premiera „Jednego życia” odbędzie się 15 maja ...
Nagrody ZAiKS-u rozdane!
Obdarowywanie jest tak samo miłe, jak bycie obdarowanym. Stowarzyszenie ...