Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Instytut Festival 2018 Music & Art
A A A
Data imprezy: 22.06.2018 - 23.06.2018 | Miasto: Nowy Dwór MazowieckiAutor: Instytut Festival

22 i 23 czerwca 2018 w Twierdzy Modlin pod Warszawą zobaczymy się na trzech unikatowych scenach: MAIN, RAVE oraz UNDERGROUND w zupełnie nowej, niepowtarzalnej scenerii. Całe wydarzenie scalać będzie koncepcja Music & Art, bowiem do Modlina przyjadą najciekawsi artyści sztuk wizualnych, dzięki czemu będziecie mogli przeżyć całe spektrum doznań!

INSTYTUT FESTIVAL to święto muzyki elektronicznej, energetyczna bomba i cała masa pięknych emocji, ale przede wszystkim Wy! Przebieramy nogami z ekscytacji i czekamy na Was w Modlinie!

Twierdza Modlin, obecnie znany pod nazwą Garnizon Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu trzech rzek: Wisły, Narwi i Bugu w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii . O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2018 Twierdza przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień:)


Lokalizacja: Garnizon Modlin https://www.modlin.pl/
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=U70AU9FGuxY

Już wkrótce ogłosimy pierwszych artystów!
Bilety: coming soon

INSTYTUT 2018 SPRING EDITION: ogłoszenie daty już wkrótce :)


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

www.technoinstytut.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy