Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Mind The Dubschool - Roots Revival meets Reggaebus
A A A
Data imprezy: 15.02.2019 - 16.02.2019 | Miasto: WarszawaAutor: Mind The Dub, Roots Revival

Po raz pierwszy w Warszawie zagra najbardziej znany i aktywny sound z Belgii - Reggaebus - który przywiezie ze sobą potężny zestaw nagłośnieniowy opierający się na 21-calowych scoopach.
U ich boku usłyszymy niemieckiego instrumentalistę i producenta - Vale - który wesprze ich grą na trąbce, selekcją oraz ekskluzywnymi duplate'ami.

Po drugiej stronie parkietu staną pierwsze paczki tego typu w Polsce - Roots Revival - bądźcie gotowi na dobrze znane szlagiery sound systemowe, zupełnie nieznane numery i killer tune'y wyszperane w najgłębszych zakamarkach Jamajki i UK!

Obydwie ekipy zagrają w konwencji sound2sound, co znaczy że będą grały na przemian. Na początek zmiana co trzy numery, stopniowo zmiany będą następowały po dwóch numerach, aż w końcu będzie to pojedynek jeden za jeden. W tej konwencji zawsze spodziewać się można, że selektorzy wyciągną perełki ze swoich case'ów, żeby zaskoczyć drugi skład i zyskać uznanie publiki. Nie przegapcie tego!

✯ Reggaebus Sound System [BE] ✯
with their very own speakers feat.:

- Frank [BE] - (operator, selector, micman)
- Mad Codiouf [BE] - (selector, producer, micman)
- Vale [DE] - (trumpet, selector, producer)

vis-a-vis

✯ Roots Revival Sound System [PL] ✯
with their very own speakers feat.:

- Rootskontrolla [PL] - (operator, selector)
- Jaszol [PL] - (selektor, micman)

Wejście: do 23:00 - 20 pln / od 23:00 - 30 pln


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/mindthedub/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy