Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
MICHAŁ GOŁKOWSKI | EMPIK JUNIOR
A A A
Data imprezy: 24.04.2019 | Miasto: Warszawa, Empik JuniorAutor: Michał Gołkowski

Michał Gołkowski – „Świątynia na bagnach. Bramy ze złota”
24 kwietnia, godz. 18:00
Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

„Świątynia na bagnach. Bramy ze złota. Tom 1” (Wydawnictwo Fabryka Słów) to opowieść o przelanej krwi, którą zmyć można tylko następną krwią. Rzucony wyrokiem kapryśnych bogów poza granice znanego sobie świata, Zahred tkwi pośród trzęsawisk i moczarów. Nawet jego klątwa nie działa tu tak, jak powinna. Los splata ścieżki śmiertelnych tak, że odnajduje go tam – zawieszonego pomiędzy życiem a śmiercią – młody, niewinny chłopiec. Co może stać się z umysłem dziecka, widzącego na własne oczy, że nie wszystko na świecie poddane jest tym samym prawom? Co stanie się, kiedy zwyczaj zamieni się w obrządek, a nawyk stanie się świętym rytuałem? Najnowsza książka Gołkowskiego to historia o zaufaniu i zdradzie, miłości i nienawiści oraz o zaślepieniu przekonaniami.

Michał Gołkowski – polski pisarz literatury fantastycznej. Z zawodu lingwista, pracuje jako tłumacz języków polskiego, rosyjskiego i angielskiego. Zadebiutował w 2013 r. powieścią Ołowiany świt opartej na uniwersum S.T.A.L.K.E.R. jednakże z własną wizją Zony.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy