Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
E-spotkanie z Arturem Rojkiem – premiera online płyty „Kundel”
A A A
Data imprezy: 02.04.2020 | Miasto: WarszawaAutor: Katarzyna Kwaczyńska

Już w czwartek 2 kwietnia o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można posłuchać wywiadu z Arturem Rojkiem, który po niemal 6 latach od premiery solowego debiutu powraca z nowym albumem „Kundel” (Wydawnictwo Agora). To doskonała okazja do zadania mu nurtujących pytań, które będzie można publikować w komentarzach pod streamingiem. Wszystkim widzom udostępniony zostanie kod rabatowy pozwalający zakupić płytę na Empik.com w specjalnej cenie. Rozmowę, tłumaczoną także na język migowy, poprowadzi Michał Kirmuć.

W pracy nad nowym wydawnictwem Rojek postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie „Składam się z ciągłych powtórzeń”, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex). Jak podkreśla sam artysta: „Kundel to dla mnie ktoś pozornie mało ciekawy z ukrytym skarbem wewnątrz. Często wydaje się jakby prowadził szare i mało interesujące życie. Specjalnie nie błyszczy i ma widoczne wady, ale wcale się tego nie wstydzi. Woli to, niż być dla siebie obcym. Kundel budzi tęsknotę za prostym życiem, docenianiem tego, co się ma i akceptację siebie takim, jakim się jest – bezwstydnie i odważnie”.

Transmisja live będzie dostępna na stronie Facebook.com/Empikcom


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

katarzyna.kwaczynska@walk.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy