Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Wakacyjne warsztaty dla dzieci z dorosłymi - lipiec 2022
A A A
Data imprezy: 05.07.2022 - 14.07.2022 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Już za chwilę wakacje, zapraszamy więc do spędzenia części tego czasu w naszej pracowni!
W tym roku przygotowaliśmy nietypową ofertę, którą kierujemy nie tylko do dzieci, ale również młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Chcemy zaangażować wszystkie grupy wiekowe do rozwijania swojej twórczości i kreatywności, a także miłego spędzenia wolnego czasu w mieście.
Zapraszamy na nietypowe poranne zajęcia ,w czasie których chcemy zorganizować przestrzeń twórczą dla dzieci i dorosłych. a więc zapraszamy dzieci z rodzicami albo dziadkami albo jeszcze innymi dorosłymi, którzy mają rano czas i chcieliby z dziećmi wspólnie popracować.
Przed nami cztery dni lipca, w czasie których poznamy cztery techniki rękodzieła i będziemy tworzyć niepowtarzalne prace.
A wszystko wspólnie – dzieci z dorosłymi, co pozwoli spędzić trochę czasu razem w oderwaniu od codzienności i zabiegania, w twórczej i artystycznej atmosferze.
Z zajęć, każdy uczestnik i starszy i młodszy, wyjdzie z własnoręcznie stworzonymi, niepowtarzalnymi, małymi dziełami sztuki.
******************************
5 lipca, godz. 10.00-13.00 – Kumihimo – japońska technika wyplatania bransoletek i naszyjników. Dzięki kolorowym wstążkom będzie można wypleść naszyjniki, breloki, bransoletki i inne formy, które mogą być prezentami lub ozdobami na co dzień i od święta
7 lipca godz. 10.00-13.00 –
Decoupage – dość popularna, ale bardzo kreatywna technika zdobienia różnych powierzchni przy użyciu serwetek, specjalnych preparatów i farb. Można dzięki niej stworzyć wiele niepowtarzalnych ozdób, form użytkowych oraz biżuterii.
12 lipca godz. 10.00-13.00 –
Ceramika – nikomu nie trzeba tłumaczyć co to jest ceramika, ale to jak się ją robi już nie jest tak łatwo dostępne i żeby stworzyć piękną rzecz, to trzeba się tego uczyć. I w ramach naszych zajęć proponujemy warsztaty małych form ceramicznych, gdzie stworzymy proste, ale oryginalne ozdoby. Prace, po wyschnięciu, zostaną wypalone i będzie można je odebrać w późniejszym terminie lub poszkliwić na kolejnych zajęciach.
14 lipca godz. 10.00-13.00 –
Dot painting – aborygeńska technika zdobienia powierzchni przy pomocy kolorowych kropek z farb. Przy użyciu odpowiednik narzędzi, można stworzyć oryginalne i barwne ozdoby na każda okazję.
*****************************
Terminy : 5; 7; 12; 14 lipca
Godziny : 10.00 do 16.00
Koszt zajęć:
– para (dorosły + dziecko) : 175 zł; kolejna osoba 80 z
uczestnicy stałych zajęć w sezonie 2021/22 : (para) 160 zł
– rabat 5% w przypadku zgłoszenia do 31 maja
Zapraszamy osoby od ok 6 roku życia.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/events/3133005893579450

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy