Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
21. edycja SobeRave: Trzynasty raz w Warszawie!
A A A
Data imprezy: 20.04.2024 | Miasto: WarszawaAutor: SobeRave

Po sukcesach 12. Warszawskich imprez SobeRave, z przyjemnością ogłaszamy kolejną edycję, która tym razem zagości w pięknej i przestrzennej Brackiej! Decyzja o przeniesieniu wydarzenia wynika z chęci zapewnienia naszym gościom niezapomnianego przeżycia w magicznym otoczeniu tego miejsca. Na sobotni event zapisało się już ponad 800 osób, więc możemy spodziewać się dobrej frekwencji.

Czym jest SobeRave?

SobeRave to seria imprez, które zapewniają unikalne doświadczenie klubowe bez użycia substancji psychoaktywnych. To spotkanie dla tych, którzy pragną spędzić wieczór trzeźwo, jednocześnie bawiąc się w energetycznej atmosferze tanecznej. Niezależnie od tego, czy jesteś abstynentem na co dzień, SobeRave oferuje Ci możliwość jednorazowej, ekscytującej przygody!

Gdzie i kiedy?

Data: 20 kwietnia 2024
Godzina: 20:00-24:00
Miejsce: Bracka, ul. Kościuszki 16/4

Zapewniona rozrywka muzyczna:

-SOSIA to doświadczona DJ-ka, absolwentka Instytutu Dźwięku, która od lat występuje na scenie warszawskiej oraz na wydarzeniach społecznie zaangażowanych. Jej zestaw muzyczny obejmuje szeroki zakres gatunków, od house'u po mocniejsze brzmienia elektroniczne. SOSIA to także kompozytorka, tekściarka i wokalistka w projekcie "Sonia pisze piosenki".
Julia (Streamwise): Doświadczona Dj'ka, promotorka i założycielka agencji bookingowej i cyklu imprez o nazwie Streamwise. Zainspirowana Berghain/Panorama Bar, Julia przynosi na polską scenę elektroniczną berlińskie brzmienia.
-MAZUBAR to Dj, stolarz, kolekcjoner czarnego wosku i "dziodów" ze śmietnika. 20 LAT Za dekami. GRA szeroko pojętą elektronikę od disco do techno. W swoich setach stawia na spontańczność i technikę. Współzałożyciel polsko-czeskiego kolektywu Podaj Kabel. MOGLIŚCIE GO SPOTKAĆ NA Slot Art Festival, W "KinIE na Granicy" I NA Beats For Love.


Co jeszcze?

Autorskie Mocktaile: Wyjątkowe drinki przygotowane przez barmanów z Brackiej.

Fotograf, który uwieczni magiczne momenty tej trzeźwej imprezy.

Sklepik z Sober gadzętami

Fritz-kola w promo
Bilety w cenie 39 zł do nabycia na stronie organizatora.

Liczba miejsc ograniczona. Zakup biletu gwarantuje wpisanie Twojego imienia i nazwiska na listę gości.

Dodatkowe informacje:

Nie ma ograniczeń wiekowych dla uczestników imprezy, a także nie przewidujemy atrakcji dla osób pełnoletnich. Po zakupie biletu, imię i nazwisko zostanie wpisane na listę gości. W przypadku zakupu większej liczby biletów, na liście będzie widniało jedno imię i nazwisko wraz z liczbą osób.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

soberave@gmail.com
facebook/ instagram: SobeRave

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy